• Informacje na temat:

  szmal nie zagra

Artykuły na temat: szmal nie zagra
 • Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Jej talent szedł w parze z oszałamiającą urodą. Rozbierane sceny wzbudzały zachwyt i oniemienie widowni. W epoce PRL-u pragnęli jej wszyscy mężczyźni...

 • "W stronę esencji"

  Emazet i Procent to dwóch warszawskich raperów, którzy postanowili połączyć siły i stworzyć razem majstersztyk. Obaj nie są na polskiej scenie hiphopowej postaciami anonimowymi. Emazet od wielu lat reprezentuje ekipę Szybki Szmal, z którą w 2001 roku wydał album "Enziskenzis". Procentee, również członek EszEsz i fanatyk freestyle'u, zadebiutował solową płytą "Znaki zapytania". Wraz z Kalim

 • Serialowe nowości na DVD!

  Na DVD ukazały się właśnie pierwszy sezon serialu "Gotham" i "Pozostawieni" oraz kolejne sezony seriali: "Impresonalni", "Mentalista" i "Teoria wielkiego podrywu".

 • Howard Franklin i rapowy marzyciel

  Scenarzysta i reżyser Howard Franklin ("Łatwy szmal", "Pięć ton i on" , "Konspiracja.com" ) napisze skrypt komedii "Testify". Będzie to opowieść o młodym człowieku ze stanu New Jersey, który zazdrości sławy popularnym gwiazdorom muzyki hip hop. Film zostanie zrealizowany dla wytwórni New Line Cinema.

 • "Nie chcemy ludziom wciskać kitu"

  Grupa T. Love to bez wątpienia jeden z najważniejszych wykonawców na polskim runku muzycznym. Ma za sobą blisko 20 lat działalności i 13 wydanych albumów. Ten ostatni zatytułowany został "Model 01" i trafił na sklepowe półki jesienią 2001 roku. Po raz kolejny T. Love zaprezentował na nim ironiczny i dowcipny komentarz do polskiej współczesności, również politycznej, a w warstwie muzycznej był to

 • Pół wieku Johnny'ego Rottena

  We wtorek, 31 stycznia, Johnny Rotten, wokalista słynnej punkrockowej grupy Sex Pistols, skończył 50 lat. Jego styl śpiewania, polegający na wykrzykiwaniu tekstów piosenek, naśladowali niemal wszyscy wokaliści zespołów punkowych.

 • Orkiestra znów gra dla chorych dzieci!

  Dziś (9 stycznia) przez cały dzień w całej Polsce, ale także poza jej granicami odbywają się koncerty w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Czarny charakter polskiego kina

  Zazwyczaj schowany w cieniu, wcielający się w postaci czarnych charakterów, od dawna nie miał tak dobrej passy. Na ekranach kin oglądać możemy go w wyrazistej roli w "1920 Bitwie Warszawskiej", natomiast telewizyjna widownia spotyka się z nim regularnie przy okazji serialu "Układ warszawski". Adam Ferency obchodzi w środę, 5 października, 60. urodziny.

 • Ewa Szykulska: Pieniądze mnie nie kręcą

  Jest ciekawa życia. Lubi rywalizację, kocha ludzi i... ogrodowe krasnale.

 • Urodziny "wiecznego chłopca"

  Dziennikarz muzyczny, prezenter telewizyjny, kontrowersyjny i obrazoburczy Kuba Wojewódzki obchodzi dziś urodziny. Wieczny chłopiec polskiego show biznesu, który nie lubi przyznawać się do swojego wieku, kończy 48 lat.