• Informacje na temat:

  szokująca historia

Artykuły na temat: szokująca historia
 • Tabloid ogłasza: "Szokująca prawda o małżeństwie Zenka"

  ...małżeństwo. Na pewno liczy na to "król disco polo", który sam tworzy szczęśliwy związek. Rozpisuje się o nim "Super Express". Artykuł zapowiedziany jest okładkowym tytułem: "Szokująca prawda o małżeństwie Zenka".  Czytamy, że "historia tej miłości zaczęła się od niewinnych kłamstw". Poznali się w 1987 roku w Grabowcu, gdzie Zenek grał koncert. Danuta i jej koleżanki były wówczas wśród publiczności...

 • "Wielkie oczy": Tim Burton o artystycznym oszustwie

  W filmie "Wielkie oczy" reżyser-wizjoner Tim Burton opowiada niewiarygodną, ale prawdziwą historię artystycznego przekrętu.

 • Dominika Kulczyk alarmuje! Ujawnia szokującą prawdę!

  Dominika Kulczyk (41 l.) jest przerażona skalą niewolnictwa ma świecie. Postanowiła o tym opowiedzieć Polakom...

 • Kontrowersyjne reality show w czeskiej telewizji

  Po pierwszym przebudzeniu w nowym domu przychodzi szokująca informacja. Jak współczesna, czeska rodzina odnajdzie się w okresie drugiej wojny światowej? Czeska Telewizja przygotowała reality show o czasach nazistowskiej okupacji, "Wakacje w Protektoracie".

 • "Vinyl": Szokująca decyzja HBO - nie będzie 2. sezonu

  Fani serialu "Vinyl" mogą poczuć się rozczarowani. W lutym bieżącego roku, na krótko po premierze pierwszego odcinka, HBO zdecydowało się zamówić kolejny sezon serial. Wczoraj okazało się, że... stacja zmieniła zdanie i skasowała produkcję.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Rio 2016: Michael Phelps i jego szokująca przeszłość. Życie naznaczone skandalami

  Michael Phelps (31 l.) to najbardziej utytułowany olimpijczyk na świecie. Wciąż mu mało i także podczas igrzysk olimpijskich w Rio nie odpuszcza walki o medale. Podczas ostatnich dni zdobył już cztery złote krążki. Wszyscy mówią o jego zawodowych sukcesach, ale wielu nie wie, że sportowiec musiał pokonać trudną drogę, by osiągnąć cel. Jego życie naznaczone jest skandalami.

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".

 • Jak donosi portal PR-Inside.com, 34-letni muzyk zagra w tej produkcji rolę chorego na raka futbolisty. Autor hitu "In Da Club" jest także autorem scenariusza filmu. Do napisania zainspirowała go prawdziwa historia jego nieżyjącego już przyjaciela. Do roli w "Things Fall Apart", gdzie obok niego wystąpi Ray Liotta, 50 Cent stracił aż 24 kilogramy. Raper zadziwił swoich fanów, zamieszczając na...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

Zdjęcia na temat: szokująca historia
Wideo na temat: szokująca historia
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

Dyskusje na temat: szokująca historia