• Informacje na temat:

  szokujące zdjęcia

Artykuły na temat: szokujące zdjęcia
 • "M jak miłość": Szokujące zdjęcia Marcjanny Lelek?

  ...". Lelek często publikuje zmysłowe zdjęcia. Jednak takich na jej Instagramie jeszcze nie widzieliśmy! Aktorka ostatnio opublikowała czarno-białe fotografie, na których pozuje w zmysłowej, prześwitującej bieliźnie. Sutki, które byłyby widoczne, zostały zasłonięte paskiem cenzury. Zobaczcie te zdjęcia!

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • 22-letnia Michaela Nováková wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Co na to jej ojciec?

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Kate i Meghan pobiły się?! Szokujące zdjęcia trafiły do sieci

  W mediach sporo pisze się o tym, że Kate (37 l.) i Meghan (37 l.) wcale nie są najlepszymi przyjaciółkami. Wręcz przeciwnie, panie mają niezbyt darzyć się sympatią. Wykorzystała to jedna z artystek, która stworzyła kontrowersyjne dzieło.

 • Szokujące zdjęcia Angeliny Jolie

  Tabloid "National Enquirer" opublikował 10 nowych fotografii Angeliny Jolie z czasów jej narkotykowej przeszłości. "Angie przyłapana w obskurnej ćpuńskiej melinie" - krzyczy nagłówek na okładce brukowca.

 • "Na Wspólnej": Szokujące odkrycie Kasi

  Anka opowiada Joannie o romantycznym spotkaniu z Wiktorem. Wyznał jej, że była i jest miłością jego życia. Tymczasem Kasia znajduje w internecie zdjęcia Wiktora z młodą dziewczyną - zrobione tam, gdzie był wczoraj z Anną! Okazuje się, że przez portal randkowy Wiktor umawia się na niezobowiązujący seks! Biją się o Kingę! Michał wydzwania rano do Kingi - chce wiedzieć gdzie spędziła noc...

 • Michael Jackson: Szokujące zeznania Wade'a Robsona

  Serwis RadarOnline dotarł do pozwu 31-letniego obecnie choreografa Wade'a Robsona, który oskarżył zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona o molestowanie seksualne w latach 1990-1997. Szczegóły sprawy są szokujące.

 • Dom Kaczyńskiego to ruina? Szokujące zdjęcia w jednym z tabloidów!

  Ostatnio o prezesie PiS znów jest głośno. Zaczęło się od zdjęć wrzuconych przez Joachima Brudzińskiego, które wywołały w sieci istną burzę.  Internauci twierdzili bowiem, że zdjęcia z urlopu(...) więc stać się cud, że Jarosław był w stanie samodzielnie wdrapać się na te górskie szczyty. Później furorę zrobiły zdjęcia z rzekomych przygotowań do górskiej wędrówki, czego dowodem miało być...

 • "X Factor": Szokujące szczegóły angażu uczestników

  Czy w telewizyjnych konkursach talentów muzycznych oglądamy osoby spontaniczne zgłaszające się na castingi? Niekoniecznie.

Zdjęcia na temat: szokujące zdjęcia
Wideo na temat: szokujące zdjęcia
 • Rafał Maślak komentuje aferę związaną z penisem Radka Pestki!

  Rafał Maślak jest doświadczonym użytkownikiem Snapchata. Podkreśla, że korzystając z tej aplikacji, niezwykle łatwo jest się pomylić się i udostępnić publicznie zdjęcia, które miały być przeznaczone tylko dla konkretnej osoby. Stwierdził, że trzeba uważać w internecie, ale on sam potrafi kontrolować się w miejscach publicznych, żeby nie zrobiono mu nieodpowiedniego zdjęcia. Rafał przyznał, że

Dyskusje na temat: szokujące zdjęcia