• Informacje na temat:

  szpak film

Artykuły na temat: szpak film
 • Ksiądz upokorzył Michała Szpaka i to na oczach przyjaciół!

  Michał Szpak (27 l.) podzielił się traumatycznymi przeżyciami...

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • Menedżer Michała Szpaka kupował SMS-y?! O to wściekł się Donatan?

  Szpaka. Po tym niesmacznym zajściu Donatan tłumaczył na Facebooku, że on tylko bronił honoru Maryli Rodowicz, z którą wspólnie wystąpił na festiwalu (byli uważani za faworytów). Ale było ponoć(...) menadżerowi Michała Szpakaże jego podopieczny wygrał Super Premiery tylko dlatego, że Jastrowicz... kupił SMS-y!" - czytamy w tygodniku. Incydent chciano zatuszować. Ktoś z organizatorów festiwalu na...

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Adam Fidusiewicz: Musiał uśmiechać się na czerwonym dywanie, a w tle rozgrywał się dramat

  Kiedy Adam Fidusiewicz (32 l.) był w trakcie promowania filmu "W pustyni i w puszczy", w życiu jego rodziny rozgrywał się prawdziwy dramat. 16-letni wówczas aktor bardzo to przeżył.

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Jacek Kurski wygwizdany na festiwalu w Opolu! WIDEO

  ...polską muzykę, kochamy polskie piosenki. I teraz cudzoziemców proszę, by pozwolili polskiej widowni dowiedzieć się, kto dostał Grand Prix 2016 Złote Opole". Nagrodę zdobył... Michał Szpak z utworem(...) Krystynie Prońko. Moja wygrana ma się nijak do tej całej sytuacji. Nie wiem, co powiedzieć. Chciałbym wszystkim bardzo podziękować" - powiedział Szpak na scenie. Później dodał, że występując w tak...

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Plejada gwiazd seriali w komedii "Wkręceni"!

  ...z morałem, które poprawia humor. Szpak, Fikoł i Szyja, czyli męska przyjaźń trzech bezrobotnych ze Śląska Głównym bohaterem filmu jest sympatyczny Ślązak Franek Szpak (Piotr Adamczyk), który - mimo(...) dni malowniczy rynek w Zamościu zamienił się w plan filmowy nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni", która trafi do kin na początku przyszłego roku. Rozrywka na poprawienie humoru - Ten film ma...

 • "Wszystko co kocham" podbija Amerykę

  Film Jacka Borcucha - "Wszystko co kocham" podbił serca publiczności na zakończonym niedawno 11. Polish Film Festival w Los Angeles. Produkcja walczy o nominację do Oscara w kategorii filmu nieangielskojęzycznego.

Wideo na temat: szpak film
 • Michał Szpak wraca! "More sex, more sex"

  Michał Szpak złożył osobliwe życzenia urodzinowe swojej siostrze Marlenie. Celebryta, znany z "X Factora", sapiąc i wijąc się na filmie w majtkach, życzył dziewczynie "more sex & satisfaction".

 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  , Maciek Rock, Michał Szpak, Kabaret Skeczów Męczących - oczy całego świata zwrócone w stronę Londynu! - Serce Krakowa bije w rytmie mody! Dorota Wróblewska, Natalia Jaroszewska, Ewa Minge, Waleria(...), Barbara Kurdej-Szatan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Zofia Ślotała, Magdalena Steczkowska, - Krystyna Janda w roli głównej. Byliśmy na premierze filmu "Słodki koniec dnia": Wiktor Benicki, Katarzyna Smutniak