• Informacje na temat:

  szpieg rosyjski kobieta

Artykuły na temat: szpieg rosyjski kobieta
 • Kobieta-szpieg gwiazdą show-biznesu

  Anna Chapman , która brała udział w największej wymianie szpiegów z udziałem Stanów Zjednoczonych od czasów zimnej wojny, została celebrytką w swoim rodzinnym kraju, Rosji.

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • Rosyjski James Bond

  Za oknem wiosna w pełni. Jeżeli jest to dla was więcej niż jej siedemnaste mgnienie w życiu, to być może pamiętacie jeszcze zmagania radzieckiego szpiega, który zdobył kiedyś sympatię nie tylko Rosjan, ale i Polaków. A jeśli nie, to na pewno znacie choć jeden dowcip o nim. Nazywał się Stirlitz, Max Otto von Stirlitz.

 • Szpiedzy tacy jak my

  Aż 9 filmów trafia na ekrany kin w ostatni weekend listopada. Wśród nich znalazły się: brytyjski "Szpieg" w gwiazdorskiej obsadzie (Gary Oldman, Colin Firth, John Hurt) oraz polski kryminał "80 milionów", w którym pierwszoplanowe role grają serialowe gwiazdy: Filip Bobek i Krzysztof Czeczot.

 • "Klan": Magdalena Górska powraca po latach

  Magdalena Górska po raz pierwszy pojawiła się w serialu "Klan" jako 15-latka. – Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę – wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • Szpieg, który doradzał Angelinie Jolie

  Melissa Mahle, były szpieg CIA, to kobieta, która o ukrywaniu się i przybieraniu wielu osobowości wie prawie wszystko. Prawdy o niej nie znała nawet jej własna matka. Ostatnio jednak Mahle stała się osobą publiczną, prawie gwiazdą, ponieważ to ona doradzała Angelinie Jolie na planie jej najnowszego szpiegowskiego thrillera "Salt".

 • Nowy film z Angeliną

  Evelyn A. Salt, podejrzewana o to, że jest uśpionym rosyjskim szpiegiem, który planuje zamach na amerykańskiego prezydenta - w takiej roli i w różnobarwnych perukach zobaczymy Angelinę Jolie w nowym filmie Phillipa Noyce'a. Zdjęcia rozpoczęły się we wtorek w Nowym Jorku.

 • Rosyjska piękność

  W Polsce przed podwójną rolą w "Małej Moskwie" była nieznana. Jednak w Rosji jest bardzo popularna. Polują na nią paparazzi, a plotkarska prasa śledzi każdy jej ruch. Teraz aktorka robi międzynarodową karierę.

 • Weekend w serialach

  ...narastają konflikty wokół drogi ekspresowej. Jagna wyjeżdża do Warszawy, by wspierać chorą matkę Antka. Kris zostaje zwolniony z rosyjskiego aresztu i wraca do Polski. Ktoś kradnie z leśniczówki(...) Szwajcarii. Bosak traci stanowisko dyrektora szpitala. "Czarna lista" odc.5 Red dowiaduje się, że Kurier ma dostarczyć irańskiemu szpiegowi przesyłkę wartą miliony dolarów. Kurier działa tak sprytnie...

 • Polski aktor u boku Oldmana

  Polski aktor Tomasz Kowalski wcielił się w postać rosyjskiego szpiega w brytyjskim thrillerze "Szpieg" z Garym Oldmanem, Colinem Firthem i Tomem Hardym w obsadzie.