• Informacje na temat:

  szpilki 13

Artykuły na temat: szpilki 13
 • "Szpilki na Giewoncie": Przykra niespodzianka dla Piotra Zelta

  Los okrutnie zadrwił sobie niedawno z Piotra Zelta, czyli niezapomnianego Arniego z kultowego "13 Posterunku" i Patryka Koliby ze "Szpilek na Giewoncie". Okazało się, że malutka Amelia, którą kilka miesięcy temu urodziła ukochana aktora Monika Ordowska, wcale nie jest... jego córką!

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

 • ...nagrody jest podanie pełnych i prawdziwych danych osobowych. III. Rozwiązanie Konkursu 12. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 19 marca 2012 roku. 13. Opublikowanie listy zwycięzców Konkursu nastąpi(...) jest producent serialu "Szpilki na Giewoncie", firma Paisa Films. 18. Nagrodą w Konkursie jest wizyta na planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Wizyta na planie zdjęciowym serialu nastąpi 21 marca...

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • "Przyjaciółki" zamiast "Szpilek na Giewoncie"!

  ...i Magdalena Stużyńska. W serialu występują także m.in. Bartek Kasprzykowski i Lesław Żurek. Zdjęcia do 13 odcinków potrwają do połowy października. Reżyserem serialu jest Grzegorz Kuczeriszka...

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • .../seriale/szpilki-na-giewoncie-550/news-wygraj-wizyte-na-planie-szpilek-na-giewoncie,nId,357140 4. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem(...) pełnych i prawdziwych danych osobowych. III. Rozwiązanie Konkursu 12. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 6 września 2011 roku. 13. Opublikowanie listy zwycięzców Konkursu nastąpi w dniu 6 września 2011

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

 • W szpilkach na... Giewont?

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu "Szpilki na Giewoncie". Zakopiańska ekipa to swoisty gabinet osobliwości, które pracę traktują lekką ręką. W firmie zdecydowanie mocniej pachnie kawą niż(...) powstają w Warszawie, a w marcu ekipa przenosi się do Zakopanego, gdzie kręcone będą plenery. 13-odcinkową transzę reżyseruje Robert Wichrowski, a Telewizja Polsat wyemituje serial w jesiennej ramówce.

 • Nie tylko uśmiech, szpilki i makijaż

  Parę dni temu informowaliśmy, że Katarzyna Pakosińska, najbardziej znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego artystka zdecydowała się podjąć taneczne wyzwanie?

Zdjęcia na temat: szpilki 13
Wideo na temat: szpilki 13
 • Nie potrafi chodzić w szpilkach, a chce być modelką

  W drugim odcinku „#Supermodelki Plus Size” przed jurorami stanie Monika. To chłopczyca, której buty na obcasie i sukienki odbierają poczucie komfortu. Postanowiła jednak zgłosić się do programu. W jakim celu? Okaże się już w środę 13 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.

 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

Dyskusje na temat: szpilki 13