• Informacje na temat:

  szpilki i dres

Artykuły na temat: szpilki i dres
 • Grażyna Torbicka: Do lasu zakładam cekiny

  Grażyna Torbicka (54 l.) na dres i szlafrok pozwala sobie jedynie w domowych pieleszach. Na co dzień zawsze stara się mieć na sobie coś wyjątkowego.

 • Maja Sablewska radzi, jak ubrać się w święta

  Jak ubrać się na święta? "Elegancko i wygodnie" - radzi Maja Sablewska i podpowiada, żeby w świątecznej stylizacji nie zatracić swojej osobowości.

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz zrobi z Oliwii seksbombę!

  ...jego brata w klubie - pamiętnej nocy, po której na świat przyszedł Józio. By gospodynię zmobilizować, rzuci krótko: - Józio powinien mieć wzorce! A nie matkę w brudnym dresie, która nie wyszła dziś(...), w końcu posłusznie zniknie w sypialni, by założyć sukienkę i szpilki. W nowej kreacji humor jednak wcale jej się nie poprawi... I w końcu, bliska załamania, dziewczyna wyzna gościowi: - Chodzę w worku...

 • Anna Mucha na sportowo

  "Ruszanie się mam we krwi" - przyznaje Anna Mucha, nowa ambasadorka jednej z najpopularniejszych film odzieżowo-obuwniczych. Aktorka będzie zachęcać Polaków do aktywnego trybu życia, a jej w utrzymaniu formy pomaga... mała córeczka.

 • ...koturny w telewizji śniadaniowej i fakt, że nie można jej przyłapać w dresie, bez pełnego makijażu i stylizacji. "Nie wiem, i myślę, że ty też tego nie wiesz, bo jesteś człowiekiem w liczbie jeden(...) ludzi. Celebrytka twierdzi, że nie jest także niewolnicą wizerunku scenicznego... "(...) Dlaczego mylisz niewolę z byciem sobą? Mój luz to szpilki i kobiecość" - kończy. Słyszeliście wcześniej o "córce...

 • Romans na Podlasiu

  Ona jest trenerką piłkarskiej młodzieży z Podlasia, on cynicznym graczem z Warszawy. Czy Anka i Paweł przypadną sobie do gustu? Tego dowiemy się jesienią w Polsacie.

 • Mucha narzeka na swoje piersi

  ...warto eksponować. Ale to nie znaczy, że w szpilkach chodzę na co dzień. W życiu prywatnym częściej spotkasz mnie w dresie i trampkach niż w szpilkach. Na wysokich obcasach występuję tylko w sytuacjach...

 • "Kajinek": Parszywy los cyngla

  Tytułowy Kajínek istnieje naprawdę - to słynny czeski płatny zabójca. Oparty na podstawie historii jego aresztowania i uwięzienia dramat kryminalny wyreżyserował Petr Jákl, a na drugim planie możemy zobaczyć w nim przyjemny polski akcent - Bogusława Lindę, który wciela się w znanego adwokata.

 • "rodzinka.pl“: To ona ubiera Natalię Boską!

  ...wygodnie i komfortowo. Nie może nosić szlafroków i powyciąganych dresów. Stąd od dawna stosujemy leginsy lub dżinsy ze streczem, na to oversizowe t-shirty lub koszule plus różnorodne blezery. Nie...

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

Zdjęcia na temat: szpilki i dres
Wideo na temat: szpilki i dres