• Informacje na temat:

  szpilki na giewoncie gdzie są kręcone

Artykuły na temat: szpilki na giewoncie gdzie są kręcone
 • W szpilkach na... Giewont?

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu "Szpilki na Giewoncie". Zakopiańska ekipa to swoisty gabinet osobliwości, które pracę traktują lekką ręką. W firmie zdecydowanie mocniej pachnie kawą niż(...) powstają w Warszawie, a w marcu ekipa przenosi się do Zakopanego, gdzie kręcone będą plenery. 13-odcinkową transzę reżyseruje Robert Wichrowski, a Telewizja Polsat wyemituje serial w jesiennej ramówce.

 • W szpilkach na... Giewont?

  Pańcia, Warszawka, blond farbowany desant. Takimi epitetami witają na pokładzie szefową działu reklamy ogólnopolskiego dziennika "Tu i teraz" koledzy z regionalnego oddziału gazety.

 • "BrzydUla": Ciągnie ją do przyrody

  Cisza, czyste powietrze, natura – to dla Doroty Pomykały najlepszy azyl. Szczęście jej sprzyja, ponieważ seriale, w których ostatnio zagrała, kręcone były w niezwykle uroczych zakątkach Polski. Zdradza też, dlaczego jest typem samotnicy...

 • Dorota Pomykała: Adresów nie podam

  Cisza, czyste powietrze, natura - to dla Doroty Pomykały najlepszy azyl. Szczęście jej sprzyja, ponieważ seriale, w których ostatnio zagrała, kręcone były w niezwykle uroczych zakątkach Polski. Zdradza też, dlaczego jest typem samotnicy...

 • Lubię sobie pomykać

  W serialu "Szpilki na Giewoncie" Dorota Pomykała gra góralkę Lucynę i... świetnie radzi sobie z gwarą. - To dlatego, że mam rozśpiewaną rodzinę, której zawdzięczam dobry słuch! - wyjaśnia. Jest nie tylko aktorką, lecz także wyrozumiałym nauczycielem. Gdy studentowi coś nie wyjdzie, zamiast ganić, mówi po prostu: - Fantastycznie, ale spróbuj jeszcze raz, inaczej.

 • Joanna Kulig wyzwań się nie boi

  Joanna Kulig to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Niedawno mogliśmy ją oglądać w głośnym "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Tą rolą potwierdziła, że nie boi się wyzwań aktorskich i potrafi zagrać na światowym poziomie. Lada moment zobaczymy ją w filmie "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, w roli stworzonej specjalnie dla niej.

 • „Cisza nad rozlewiskiem”: Sylwia Arnesen gra główną rolę w skandynawskim serialu!

  Po zakończeniu zdjęć do "Ciszy nad rozlewiskiem" Sylwia Arnesen, czyli Mirka z mazurskiej sagi, wróciła do Norwegii, gdzie od kilku lat mieszka, i niemal od razu rozpoczęła pracę na planie nowego serialu "Alle sammen sammen", w którym gra główną rolę... po norwesku!

 • "Czarne chmury" nad Polską

  Pogoda nie dopisuje, na niebie czarne chmury, więc i my wyruszmy ich tropem. Sprawdźcie, gdzie w XX-wiecznej Polsce udało się filmowcom odnaleźć plenery XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.

 • "Pierwsza miłość": Jak zrobić Kolumbię w Karpaczu?

  Prościej jest postawić helikopter na Pałacu Kultury, niż przetransportować całą ekipę z Warszawy do Zakopanego - żartował kiedyś Maciej Ślesicki producent "Szpilek na Giewoncie". Problemy logistyczne(...) spowodować, że w serialu jakaś postać wchodziłaby do budynku jesienią, a wychodziłaby z niego zimą, bo zdjęcia nie są kręcone chronologicznie, a blokowo. Na szczęście udało się tak ustawić nagrania, że...

 • "M jak miłość": Joanna Orleańska kończy 40 lat!

  ...! Liczba ról, jakie zagrała w ciągu ostatniej dekady, jest imponująca... Brygida Nowakowska z "Pierwszej miłości", Agata z "Facetów do wzięcia", Diana Sroka ze "Szpilek na Giewoncie", Weronika(...) do obsady nieodżałowanych "Złotopolskich" (Joasię Jęczydło grała przez 10 kolejnych lat!). Na plan "Złotopolskich" do Warszawy dojeżdżała z Wrocławia, gdzie mieszkała z mężem Pawłem Orleańskim...