• Informacje na temat:

  szpilki śnieg

Artykuły na temat: szpilki śnieg
 • Seksowne "Szpilki" w Zakopanem

  W samym sercu Zakopanego, gdzie o każdy metr kwadratowy na "słynnej alei gwiazd", czyli Krukówkach, walczą o dudki białe misie, bohaterowie kreskówek, "Gwiezdnych Wojen" oraz mniej lub bardziej podobni do Janosika tubylcy, Krupówki zostały opanowane i to dosłownie przez cztery seksowne "szpilki": Annę Czartoryską, Natalię Rybicką, Joannę Orleańską i Lidię Sadową.

 • Szybkie tempo Anny Czartoryskiej

  - Talent osób, które nas otaczają, dodaje nam skrzydeł. Chce się w tym uczestniczyć, bo nakręca nas energia całej ekipy. Jestem pełna podziwu dla dziewczyn. Zdradzę, że poszalejemy - mówi Anna Czartoryska.

 • Nowe dramaty pod Tatrami

  ...przywitało ekipę deszczem, ale to już nie pierwszy raz pogoda płata takie figle. Teraz pada śnieg - mówi producentka Małgorzata Retei.

 • Don Juan w spódnicy

  Nowe odcinki "Szpilek na Giewoncie" obfitują w postacie pięknych i silnych kobiet. Jedną z nich jest Diana, która, jak mówi grająca ją Joanna Orleańska, zawsze bierze to, na co ma ochotę. Przede wszystkim... cudzych partnerów.

 • Katarzyna Gaertner i Kazimierz Mazur: Sześć lat po pożarze nadal nie doszli do siebie

  ...się u niej sąsiad, mówiąc, że za bramą stoją dwie wytworne panie. "Jedna ważna z telewizji, nie może przyjść, bo ma szpilki na nogach. A tu śnieg i zamieć. Przeniósł je na rękach" - śmieje się Gaertner...

 • Milla Jovovich: Jestem szczęściarą

  Aktorka i modelka Milla Jovovich po raz pierwszy przyjechała do Polski. Gwiazda poprowadziła pokaz Lexus Fashion Night. - Jestem szczęściarą i nie mogę narzekać - deklarowała Jovovich, opowiadając o swojej karierze, polskim jedzeniu i działalności charytatywnej.

 • "Pierwsza miłość": Jak zrobić Kolumbię w Karpaczu?

  ...bolączką produkcji są np. kaprysy pogody. Zdjęcia do serialu "Wataha" ruszyły pod koniec zeszłego roku. Nakręcono już trochę ujęć i pojawiło się niebezpieczeństwo, że wkrótce spadnie śnieg. Mogłoby to...

 • Maja Popielarska: Miłośniczka przyrody

  Kiedy wiosną do życia budzi się roślinność, miłośniczka przyrody Maja Popielarska przystępuje do pracy przed domem. Prezenterka TVN-u nie tylko opowiada, jak troszczy się o swój ogród. Wspomina też obrazy przyrody z dzieciństwa, gdy kilka lat mieszkała w Afryce.

 • Fish: Słowa zaklęte w kamieniu

  Słowa z przeboju "Kayleigh" grupy Marillion znalazły się na chodniku na głównym placu w szkockiej miejscowości Galashiels. Uroczystości odsłonięcia dokonał Fish, były wokalista zespołu.

 • Koniec kilku klubów

  Dziś podpadnę (i to strasznie) zwolennikom zamkniętego niedawno warszawskiego klubu Le Madame. Mianowicie stwierdzę, że zamknięto go słusznie. I powiem to w czasie trwającego właśnie Festiwalu Równości. Aż mnie serce boli, niestety.

Dyskusje na temat: szpilki śnieg
 • Re: Dorota Pomykała: 40 lat na scenie

  Ojej ...Szpilki na Giewoncie , ukochany serial , jak przypominam sobie Zakopane , cudną Ewkę w wykonaniu Magdy Schejbal , ten śnieg ....Pomykałę jako góralkę to ściska mnie w gardle ! Gdzie teraz taki serial ? No gdzie ?!

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  "Milutka" jesteś, Majo, nie ma co! To tylko serial komediowy lub jak kto woli obyczajowy z dużą dawką humoru, więc o co te nerwy? To "czepanie się", że jest denny, do tego scenarzyści bez doświadczenia i pomysłu, aktorki "brzydkie", szczególnie główna bohaterka (choć ja myślę, że to atrakcyjna kobieta), a śnieg zamiast zimą, jest latem! No i co?????????????? Ma to jakieś znaczenie? Dla mnie