• Informacje na temat:

  szpilki stanowiły

Artykuły na temat: szpilki stanowiły
 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  ..."Majka", "Szpilki na Giewoncie", "Sprawiedliwi", "Czas honoru", "Apetyt na życie", "Układ warszawski" - trudno zliczyć serialowe kreacje Katarzyny Gniewkowskiej z kilku ubiegłych lat. - Owa mnogość tytułów każe mi się zastanowić, czy aby trochę nie przeholowałam z tym braniem na siebie obowiązków - mówi aktorka w rozmowie z "Tele Tygodniem", przyznając jednocześnie, że chce nieco wycofać się...

 • "Hotel 52" i "Szpilki...": Będą kontynuacje

  Fani seriali "Hotel 52" oraz "Szpilki na Giewoncie" maja powody do radości. - Obie produkcje znajdą się w naszej wiosennej ramówce - powiedziała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

 • Stanisława Celińska i Andrzej Seweryn: Co tak naprawdę ich łączyło?

  ...szkoły w Makowie Mazowieckim, zamieszkała w internacie. - Pojechałam tam jak gwiazda. Zabrałam swoje pierwsze w życiu buty szpilki i korale bursztynowe. Prosiłam, by mówiono do mnie Magda. Nie lubiłam...

 • Aniston: Ewolucje na szpilkach

  Jennifer Aniston usłyszała wyrazy podziwu z ust reżysera najnowszego filmu z jej udziałem - "Dorwać byłą" - za to, że udało jej się nadążyć za swoim ekranowym partnerem - Gerardem Butlerem - i zagrać samodzielnie sceny kaskaderskie... na wysokich obcasach.

 • "Zniewolona": Witajcie w świecie pięknej niewolnicy

  A to dopiero niespodzianka! Ukraiński serial "Zniewolona", który od początku lipca prezentuje Jedynka, znienacka podbił serca polskich telewidzów. W najbliższą sobotę, 3 sierpnia, rozpoczyna się drugi sezon tej superprodukcji. To znakomita okazja, by poznać choć niektóre sekrety z planu.

 • Nie jest łagodnym, słodkim futrzakiem

  Trudno wyobrazić sobie Krupówki bez misia. Teraz na "jego" deptaku pojawiła się konkurencja w postaci drugiego misia, a raczej... pani misiowej! Oto, co Bartłomiej Topa mówi o pracy na planie serialu "Szpilki na Giewoncie" .

 • Andrzej Sołtysik: Rodzina w końcu w komplecie!

  ..., żebyśmy byli razem – zdradza „Na żywo” Andrzej Sołtysik. – Dla mnie te trzysta kilometrów odległości dzielącej oba miasta nie stanowiły problemu, bo w rozjazdach jestem od ładnych paru lat. Jednak nie...

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

 • 7 serialowych grzechów głównych: Nieczystość, czyli biusty wieczorową porą

  ...mówiąc już o purytańskiej Ameryce Północnej. Bez nagości nie obyła się nawet adaptacja lektury szkolnej "Chłopi". Po emisji serialu tygodnik satyryczny "Szpilki" lansował hasło: "Nawet na bagnie...

 • Hit czy nie? Opinie internautów

  Które z jesiennych nowości programowych zapowiadały się jako hity, a które rzeczywiście nimi się stały? Oto, to sądzą na temat polscy internauci.