• Informacje na temat:

  szpilki zaprojektował

Artykuły na temat: szpilki zaprojektował
 • Gwiazdy w koszulkach zaprojektowanych przez Szymona Majewskiego!

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", i Mateusz Damięcki, czyli Marcin Kujawski z "Chichotu losu" zawsze bardzo chętnie włączają się w akcje charytatywne wspierające Fundację Spełnionych Marzeń. W niedzielę, podczas jednego z pokazów zorganizowanych z okazji Warsaw Fashion Street, razem z wieloma innymi gwiazdami pojawiły się w towarzystwie podopiecznych Fundacji na wybiegu.

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Znamy kandydatów do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za 2012 rok

  Piotr Głowacki, czyli Kazik z "Barw szczęścia", i Joanna Kulig, czyli Wika Bura ze "Szpilek na Giewoncie", to najpoważniejsi kandydaci do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za 2012 rok.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  ...z nich wyszły z tej rozgrywki szczególnie zwycięsko. Lupita Nyong'o przechadzała się po czerwonym dywanie w wiązanej na szyi sukni Francisco Costy, którą artysta zaprojektował dla Calvina Kleina(...) po bokach kieszenie oraz przez futrzane białe szpilki. Warto też choćby wspomnieć o kreacji Sarah Hyland z kolekcji Zac Posen. Monochromatyczna, burgundowa suknia bez ramiączek ciągnęła się aż do...

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Ewa Zakrzewska wzięła ślub w lesie!

  ...natychmiast. Na uroczystości Ewa pojawiła się w sukience, którą sama sobie zaprojektowała. W salonach ślubnych nie znalazła bowiem kreacji w swoim rozmiarze - 48. Jak mówi, od zawsze czuła się(...) Brytanii. Dopiero tam odważyła się kupić sobie pierwszą sukienkę i szpilki. Wreszcie poczuła się dobrze w swoim ciele. Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine...

 • Gwiazda woli to od seksu. Co?

  "Królowa pop" Madonna woli nową parę butów od seksu. Tak przynajmniej twierdzi znany projektant mody - Jimmy Choo.

 • Wielkie zmartwienie w rodzinie Beaty Kozidrak!

  ....  Jej mama jest jedną z najlepiej ubranych artystek w polskim show-biznesie.  *** Czytaj więcej na kolejnej stronie "Beata ma bzika na punkcie swoich kreacji. Uwielbia szpilki i to we...

 • Hiphopowcy lubią damskie ciuszki?

  Raperzy nagminnie zakładają damskie ubrania. Czy mamy do czynienie z nowym trendem w hip hopie?