• Informacje na temat:

  szpital tvn

Artykuły na temat: szpital tvn
 • TVN przesuwa wiosenną ramówkę!

  ...- Nowy termin podyktowany jest decyzją biznesową - informuje biuro prasowe TVN Discovery Polska.

 • "Szpital": Pacjent z wirusem ebola w Krakowie?

  Personel krakowskiego SOR-u stanie oko w oko z wielkim niebezpieczeństwem - zagrożeniem zakażeniem wirusem ebola. Szpital zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, by uratować życie pacjenta i nie dopuścić do epidemii. Emisja już 23 lutego na antenie TVN.

 • "Na Wspólnej": Jesienna ramówka TVN

  Wypadek, śmierć, zagadki kryminalne i sekrety z przeszłości. Co czeka bohaterów lubianych seriali? Jakie seriale zobaczymy jesienią na antenie TVN?

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Wiosenna ramówka TVN

  Odwróceni. Ojcowie i córki 18 lutego na antenie TVN zadebiutuje kontynuacja serialu "Odwróceni" zatytułowana "Odwróceni. Ojcowie i córki". W nowej odsłonie "Odwróconych" najważniejszy akcent(...) na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału? Stacja TVN pokaże serial wyprodukowany specjalnie dla Player.pl. Siedem odcinków "Chyłki" będzie można...

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

 • TVN chwali się wynikami

  ..."Nasza ramówka idzie jak rakieta. Jak na razie jesteśmy stacją numer jeden na rynku, sądzę że jesień będzie nasza"- powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

 • Tori Spelling, gwiazda "Beverly Hills, 90210" zarażona ebolą?

  Strach przed ebolą w USA narasta. Amerykańska aktorka Tori Spelling, czyli Donna Martin z kultowego "Beverly Hills, 90210" trafiła do szpitala po tym, jak straciła przytomność w wyniku ataku kaszlu.

 • Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali TVN

  ...„Pułapka” z Agatą Kuleszą i „Pod powierzchnią” z Magdaleną Boczarską to dwa nowe seriale, które jesienią 2018 roku pojawią się na antenie TVN. Stacja zaprosi też swych widzów na premierowe odcinki „Diagnozy”, „19+”, „Szkoły”, „Ukrytej prawdy” i „Szpitala”.

 • Anna Dymna pomaga Krzysztofowi Globiszowi

  W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Teraz aktor powoli wraca do zdrowia. Przed nim jednak długa rehabilitacja. W pomoc artyście zaangażowała się m.in. Anna Dymna.

Zdjęcia na temat: szpital tvn
Wideo na temat: szpital tvn
 • Edward Miszczak: Własny szpital TVN

  - Zbudowaliśmy sobie w studiu w Krakowie własny szpital i zatrudniliśmy ekipę własnych lekarzy. To są aktorzy, ale pod bardzo ścisłym nadzorem prawdziwych lekarzy, dlatego, że to, o czym opowiadamy to są historie, które pachną życiem. One się naprawdę zdarzyły – tak w skrócie opisuje nowy serial dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

 • Wyspa tajemnic

  Akcja filmu rozgrywa się o w 1954 roku na wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak pięknym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta znika z pokoju, który jest zamknięty, a w oknach są kraty; w pokoju zostaje tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana. Akcja filmu...

 • Wodzianka debiutuje na planie serialu "Szpital". Nie potrafi zapamiętać tekstu!

  Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka z show Wojewódzkiego, zadebiutowała w paradokumencie "Szpital". Dziewczyna wcieliła się w rolę matki, która nie zaszczepiła swojego dziecka. Niestety(...) ordynatora, albo dyrektora. Chodziłabym i robiłabym zastrzyki" - mówi Dominika z uśmiechem. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Senada

  Nazif, który chcąc pomóc swojej rodzinie, zajmuje się zbieraniem złomu, z trudem wiąże koniec z końcem. Dni upływają mu za poszukiwaniu żelastwa, w tym czasie jego partnerka Senada zajmuje się domem i dwiema małymi córeczkami. Niedługo urodzi trzecie dziecko. Po powrocie do domu po pracowitym dniu Nazif znajduje dziewczynę chorą, leżącą w łóżku. Następnego dnia pożycza samochód i zawozi ją do najbliższego szpitala. Okazuje się, że dziecko, które Senada nosi w sobie, nie żyje. W jej brzuchu...

Dyskusje na temat: szpital tvn
 • Re: TVN chwali się wynikami

  TVN chwali się serialami: "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta prawda", czyli goownem.... brawo WY

 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  najlepsze seriale TVN i zarazem pouczajace to:19+,Szpital,Ukryta prawda itp...

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  TVN. "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - WOLNE SĄDY! /// "Szpital" - KONSTYTUCJA! ///"Damy i wieśniaczki" - PRECZ Z DYKTATURĄ KOBIET! ///

 • Re: TVN chwali się wynikami

  "seriale dokumentalne "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta prawda"" niezła beka

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Szpital, ukryta prawda i inne badziewie są serialami dokumentalnymi hehehe, aż mnie rozdęło że śmiechu......

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  przerwaliby jeszcze "Szpital"i "Szkołę"? Takie patologiczne coś to trzeba być nieźle porąbanym żeby wymyślać.

 • Re: TVN chwali się wynikami

  seriale dokumentalne "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta prawda"... No kurde kultura wyższa. W sam raz dla lemingów i ich dzieci, bo to przecież stacja dla nich. Nie pamiętam kiedy coś na TVN oglądałem. Przelecę czasem po kanałach i na moment widzę, ale nie ma na czym się zatrzymać. Dla mnie to taki tabloid albo pisemko dla kobitek w wersji elektronicznej. Żadnych wartości.

 • Re: TVN chwali się wynikami

  "W pierwszym dniu nowej oferty programowej ruszyły seriale dokumentalne "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta prawda"". Ulubione programy lemingów he he

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Durnowate programy : SZKOŁA, 19+ UKRYTA PRAWDA, SZPITAL, dla kogo jest to robione ? Czy nie szkoda pieniędzy na prymitywne programy ?

 • Re: TVN chwali się wynikami

  seriale dokumentalne "Szkoła", "19+", "Szpital" i "Ukryta prawda"............. Seriale dokumntalne ?przynieście mi papier bo sie zes... ze śmiechu