• Informacje na temat:

  sztaba adam prywatnie

Artykuły na temat: sztaba adam prywatnie
 • Adam Sztaba zabrał ukochaną do galerii handlowej!

  Adam Sztaba (40 l.) ze swoją menedżerką Agnieszką wybrał się na zakupy do jednego z centrów handlowych. Nie zabrakło czułych gestów, dobrej zabawy i... asysty paparazzich.

 • "Must Be The Music": Znamy półfinalistów ósmej edycji

  Po ostatnim odcinku castingowym poznaliśmy listę 18 wykonawców zakwalifikowanych przez jury do półfinałów. Niektóre wybory można ocenić jako mocno zaskakujące, wręcz kontrowersyjne.

 • Adam Sztaba po raz pierwszy komentuje plotki o nowej partnerce!

  Informacje o romansie Adama Sztaby z jego menedżerką wywołały sporą sensację. Co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany?

 • Nasz program oceniają najlepiej

  - Nie lubię sytuacji, kiedy widzę na scenie kogoś, kto naprawdę kocha muzykę, nie mając przy tym żadnych predyspozycji, po czym spada na mnie konieczność szczerego wypowiedzenia gorzkich słów - przekonuje Adam Sztaba, juror programu "Must be the music. Tylko muzyka".

 • Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

  Kilka miesięcy temu do mediów trafiła informacja, że córka Katarzyny Grocholi jest w ciąży. Po rozwodzie z Adamem Sztabą Dorota początkowo rzuciła się w wir pracy. Jej kariera w telewizji nabrała(...) następca Adama. Nieco później okazało się, że Dorota jest w ciąży, co potwierdziła jej mama, która ekscytowała się na łamach jednego z tabloidów, że już nie może doczekać się kolejnego wnuka. I w końcu się...

 • Sztaba gwiazdą muzycznego show

  Adam Sztaba ma na koncie "Idola" i "Taniec z gwiazdami". Czas na nowe show - "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Katarzyna Grochola potwierdza plotki o ciąży!

  Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że była żona Adama Sztaby spodziewa się dziecka. Dorota Szelągowska po rozwodzie z muzykiem jeszcze pilniej zaczęła strzec swojego życia prywatnego. Wiadomo było, że długo nie cierpiała z powodu samotności, bo u jej boku pojawił się następca Adama. Córka pisarki nie chciała jednak zdradzić, kim jest jej wybranek.  Wygląda jednak na to, że połączyło...

 • Adam Sztaba: Walczymy jak lwy

  Adam Sztaba nie ukrywa, że za kulisami między jurorami programu "Tylko muzyka. Must be the Music" często iskrzy.

 • Dorota Szelągowska potwierdziła narodziny dziecka!

  Ulubienica widzów programu "Dorota was urządzi" po 17 latach od urodzenia pierwszego syna, znowu została dumną mamą. Wiadomość o drugiej ciąży gwiazdy TVN Style i HGTV mogła dziwić, bowiem Dorota raczej nie jest skora do rozmów o swoim życiu prywatnym i mało kto wiedział, że ma ona nowego partnera. Mogło się wydawać, że po rozwodzie z Adamem Sztabą (42 l.) w 2015 roku, nikt poważny nie pojawił...

 • "Must Be The Music": Dharni & K-Leah oraz Kasia Świątczak w finale

  Adam Sztaba i Piotr Rogucki na stojąco przyjęli werdykt publiczności, która wybrała duet Dharni & K-Leah. Z drugiego miejsca awansowała także Kasia Świątczak.