• Informacje na temat:

  sztuki teatru

Artykuły na temat: sztuki teatru
 • ...zaszło pomiędzy kobietą a mecenasem. Decyduje się naprawić ich relacje. W tym celu organizuje wspólne wyjście do teatru. W umówione miejsce adwokat przychodzi z bukietem róż.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Potęga sztuki

  ...do pracy. Aktorka Kasia niepokoi się, że Swieta nie przychodzi do sprzątania. Kiedy dowiaduje się, co zaszło między nią a mecenasem, postanawia interweniować. Aranżuje wspólne wyjście do teatru...

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

 • Dyrektor Teatru Rozrywki straciła pracę. Ujawniono jej rozmowę z aktorem Jerzym Bończakiem

  Aleksandra Gajewska, dyrektor chorzowskiego Teatru Rozrywki, straciła pracę po tym, jak ujawniono jej prywatną rozmowę z aktorem i reżyserem Jerzym Bończakiem.

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe

 • Anna Mucha wyrzucona z teatru? Jest oświadczenie!

  Aktorka Anna Mucha nie zagra już w spektaklu "Single po japońsku". Co było powodem takiej decyzji teatru? Po raz pierwszy spektakl z jej udziałem nie odbył się na początku listopada. Wówczas aktorka tłumaczyła odwołanie sztuki złym stanem zdrowia. W miniony weekend po raz kolejny doszło do przełożenia spektaklu. Tym razem w wyniku konfliktu między Muchą a teatrem. Jak nieoficjalnie ustalił...

 • Zmarł Piotr Szczerski, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach

  Dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Piotr Szczerski nie żyje. Zmarł po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek, miał 62 lata. Szczerski kierował kieleckim teatrem od 23 lat.

 • Dyrektor Teatru Rozrywki straciła pracę po wulgarnych słowach Jerzego Bończaka. Jest ciąg dalszy!

  Odwołana przez marszałka województwa śląskiego dyrektor Teatru Rozrywki w Chorzowie Aleksandra Gajewska wraca na stanowisko szefowej sceny. "Dostałam drugą szansę" - słyszymy.

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

Zdjęcia na temat: sztuki teatru
Wideo na temat: sztuki teatru
 • "Dziewczyny ze Lwowa": "Potęga sztuki", odcinek 8.

  zaszło pomiędzy kobietą a mecenasem. Decyduje się naprawić ich relacje. W tym celu organizuje wspólne wyjście do teatru. W umówione miejsce adwokat przychodzi z bukietem róż.

 • "Klan": Aktorstwo to było jej pragnienie

  w nowym serialu. Szczegółów na razie nie może jeszcze zdradzać. – Niedawno odbyła się premiera nowej sztuki z moim udziałem – „Przygoda z ogrodnikiem”. Jest to farsa, bardzo zabawna sztuka, przy(...) pewnie i czeka na kolejne wyzwania. – Chce dalej się rozwijać i próbować się w różnych aspektach tego zawodu – w serialu przed kamerą, w produkcji kinowej i na deskach teatru, co jest chyba

 • "Barwy szczęścia": Dzisiaj już nie pędzę za każdym projektem - mówi Kasia Glinka

  Aktorka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie. Gwiazda „Barw szczęścia” przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to

Dyskusje na temat: sztuki teatru
 • Re: "Barwy szczęścia": Anna Gornostaj założyła teatr ze strachu przed... bezrobociem

  Byłem przy organizacji teatru offowego w forcie. Coś z wielkiego nic, wszystko od podstaw, puste pomieszczenia. Zaangażowanie pani Ani ogromne (cieszyła się ze wszystkiego jak dziecko) i jej męża Stasia (raczej bardziej sceptyczny) spowodowało wspaniałej choć samarytańskiej scenerii teatru. widziałem wszystkie sztuki wystawiane przez Anię w tej lokalizacji. Nawet wódeczki napił się ze mną Henio

 • Re: "Diagnoza": Danuta Stenka odmówiła królowej polskich seriali

  - lekka przesada, są brzydsze ale UTALENTOWANE np Hanna Śleszyńska: fantastyczna aktorka, która swoim talentem POKONAŁA swoją urodę. Bardzo ja cenię, chodzę zawsze na sztuki, do teatru gdzie ona gra. Nigdy sie nie zawiodłem. Szacun.

 • Re: "Muppety": Jego głos to majątek

  Pełnia sztuki aktorskiej to postać jej zrozumienie i głos Od , Rodziny zastępczej , po dubbing .. zapytajcie Jerzego Stuhra . Pan nawiązuje do najlepszego teatru wyobraźni ... Teatru Polskiego Radia ...szacunek .

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając gra w teatrze... w negliżu

  Do teatru ,tego prawdziwego ,chodzi sie na prawdziwe sztuki teatralne!A to ani sztuka ani przedstawienie,zamieniono teatr na przybytek wyuzdania ,dla plebsu!

 • Re: "Na sygnale": Pasjonat w karetce

  dno i bąbelki. Wielkie zapowiedzi pierwszego spin-offu w dziejach polskiej telewizji, a tu taka porażka, badziewie. Szkoda czasu, i do tego ogląda się jak angielskie seriale albo dawne sztuki teatru tv, sztuczne do bólu. To już chyba wolę wa-wa non stop hehehe :-) Szkoda, była nadzieja na fajny serial a wyszło jak zwykle.

 • Re: Medyczny trójkąt

  To młody adept sztuki aktorskiej z teatru im. Jaracza w Łodzi Krzysztof Wach obecny również w serialu Barwy Szczęścia jako Alek muzłumanin chłopak Iwonki Pyrki

 • Reguły gry w świecie... pornobiznesu!

  julia jest świetna na deskach teatru komedia. Fajnie że wreszcie duża rola-choć szkoda że tylko tytuł sztuki prowokujący. Ciałka julki to już ięcej w podwójnej rezerwacji. Szkoda !!!

 • Re: Przypadek Wojciecha Pokory

  Ach te niezapomniane sztuki teatru TV np. Papkina lub w Ślubach Panieńskich. Zdecydowanie jest Pan utożsamiany z rolami komediowymi, ale jaki styl!!! Buraki nie wiedzą co tracą, ale to pech Buraka.

 • Re: Kasia Cichopek walczy o Monidło!

  ja uważam ,że dużo umie,sam fakt grania w teatrze KAMIENICA,gdzie sztuka właśnie z KASI udziałem wygrała pierwszą nagrodę publicznośi w przegladzie spektakli teatrów prywatnych w SIEDLCACH,gdzie były wystawiane sztuki między innymi z teatru JANDY,ŻEBROWSKIEGO I WIELE INNYCH,czyli nie mozna tak przejkresać KASI pracy w serialu,bo cały czas sie uczy

 • Re: Co ją zastąpi "Julię"?

  No nie, myślałem, że w celu poprawy ściągalności abonamentu Telewizja raczej zrezygnuje z nic nie mającymi wspólnego z Misją idiotycznych serialików które nic nikomu nie dają, na rzecz nieco ambitniejszych programów. Mało jest w TVP poezji, teatru, sztuki, programów popularno-naukowych - tylko pani Łepkowska oraz "aktorzy" - byli albo niedoszli.