• Informacje na temat:

  szukać innych

Artykuły na temat: szukać innych
 • Edyta Górniak wściekła się na fanów! Kazała im szukać innych idoli!

  Edyta Górniak (44 l.) tak się ostatnio zdenerwowała, że wydała z tej okazji kolejne mocne oświadczenie...

 • "Rolnik szuka żony 2": 1500 zgłoszeń

  Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W kolejnej odsłonie popularnego reality-show TVP1 chce wystąpić aż 1,5 tysięcy ochotników - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. To o ponad połowę więcej niż w przypadku premierowej odsłony show.

 • Justyna Steczkowska szuka wsparcia u innej gwiazdy?!

  ...menadżerem, co także nie wpłynęło korzystnie na jej wizerunek medialny. Czyżby gwiazda przez to poczuła się odrzucona przez środowisko? Tak sugeruje "Fakt", informując, że postanowiła poszukać wsparcia u swojej koleżanki z show-biznesu. "(...) Nie ma u swego boku nikogo, kto by ją w pełni zrozumiał i pocieszył w obliczu krytyki. Dlatego Jusia postanowiła poszukać nowej przyjaciółki. Według...

 • Marta Manowska: Ciągle szukam swojego miejsca

  - Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu - mówi Marta Manowska. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, że mimo licznych przeprowadzek wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi.

 • "Gra o tron": Odcinki online. Gdzie szukać odcinków "Gry o tron"?

  HBO, dostępnym między innymi w sieci kablowej NC+ i Cyfrowego Polsatu. A w internecie możemy skorzystać z platformy HBO GO. Gdzie jeszcze legalnie szukać treści w internecie? Płatne i legalne filmy i seriale znajdziemy poza tym w kilku innych miejscach w sieci: 1) W serwisach VOD 2) U swojego dostawcy telewizji kablowej 3) Na YouTubie 4) Na Netflixie   Korzystając...

 • "Rolnik szuka żony": Manowska nie może się już doczekać

  Marta Manowska nie może się już doczekać kolejnej edycji show "Rolnik szuka żony". Dzięki programowi gospodyni tego popularnego show zyskała nie tylko popularność, ale przede wszystkim wielu nowych przyjaciół.

 • Mariusz Smaga z "Rolnik szuka żony" przyłapany z inną kobietą. Zabrał głos!

  Znany z programu "Rolnik szuka żony" Mariusz Smaga przyłapany został ostatnio "na zdradzie" z wokalistką Iwoną Kompałą, znaną pod pseudonimem Ivr Alter. Czy para faktycznie ma się ku sobie? Rolnik postanowił zabrać głos!

 • Tomasz Raczek: O polskim kinie tylko dobrze

  "Trzeba chodzić na polskie filmy, bo są ciekawe" - przekonuje Tomasz Raczek. Krytyk filmowy chwali m.in. "Bogów", "Body/Ciało" czy oscarową "Idę". "Nie sposób skończyć tej wyliczanki" - dodaje.

 • Ewa Drzyzga nie chciała być dziennikarką. Marzyła o zupełnie innym zawodzie! Jakim?

  Ewa Drzyzga (47 l.) nigdy się nie załamuje, nie traci nadziei, zawsze stara się szukać pozytywnych rozwiązań. Nauczyła się tego od swoich gości w „Rozmowach w toku”. Co jeszcze dał jej ten program?

 • "Rolnik szuka żony": Wyznania kandydatek

  Dziewczyny wniosły w puste ściany ciepło domowego ogniska. Uczestniczki podzieliły się z nami tym, co odkryły dla siebie w programie "Rolnik szuka żony". A to, jak zakończy się ich przygoda, zobaczymy już w niedzielę, 23 listopada, w telewizyjnej Jedynce!

Zdjęcia na temat: szukać innych
Wideo na temat: szukać innych
 • Anna Wendzikowska już szuka niani: Chcę korzystać z jej pomocy!

  Anna Wendzikowska nie planuje długiej przerwy w pracy po urodzeniu dziecka. Mimo że od porodu dzielą ją jeszcze dwa miesiące, już dziś szuka niani dla swojej córeczki. Dziennikarka przyznaje, że potrzebuje fachowej pomocy, nawet jeśli przez pierwsze tygodnie będzie pracować z domu. Chce też, aby dziecko jak najwcześniej przyzwyczajało się do opieki innej osoby.

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" boi się skakać do wody!

  Lęk przed dużymi wysokościami potrafi skutecznie sparaliżować niejednego twardziela. Doskonałym dowodem na to jest Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony. Nowy celebryta chyba nie zdawał sobie sprawy z wielkości swojego strachu. Czy akrofobia powstrzyma go przed skokiem? A może Adam, wspierany przez innych, przezwycięży lęk i skoczy z wyższej wieży? Pierwszy odcinek "Celebrity Splash" już

 • Szukając Erica

  Bezpretensjonalna afirmacja życia połączona z genialnymi gagami komediowymi i poruszającymi do głębi emocjami. Zawieszony pomiędzy fikcją a dokumentem film "Szukając Erica", to przepełniona entuzjazmem i nadzieją, subtelna i optymistyczna historia listonosza Erica Bishopa, podstarzałego kibica piłki nożnej, któremu w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomaga... widmo jego idola Erica Cantony. Film był entuzjastycznie przyjęty podczas zeszłorocznej rywalizacji o Złotą Palmę w...

Dyskusje na temat: szukać innych