• Informacje na temat:

  szukać piotr

Artykuły na temat: szukać piotr
 • Piotr Adamczyk szuka pocieszenia u matki Weroniki!

  ...niego telefonów" – twierdzi znajomy aktora. W Los Angeles Rosati zaczęła pokazywać się z aktorem polskiego pochodzenia Jonathanem Tyblem. Piotr zaś wyjechał szukać zapomnienia na Majorce. "Czasem dzwoni(...)Traktował ją jak damę. Dosłownie nosił na rękach, kiedy po wypadku samochodowym, nie mogła chodzić. Piotr Adamczyk (43 l.) widział w Weronice Rosati przyszłą matkę swoich dzieci. W ubiegłym roku...

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Piotr Grabowski już nie jest samotny!

  Słoneczny wakacyjny poranek. Na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" w Nastajkach pod Ostródą przyjeżdża Piotr Grabowski (49 l.). Towarzyszy mu młoda kobieta. Piotr przedstawia ją członkom ekipy jako swoją nową partnerkę. Nie kryje, że jest w niej zakochany i wreszcie szczęśliwy. Piotrek odzyskał przy niej radość - mówi "Życiu na gorąco" znajoma aktora. - Zachowuje się jak nastolatek, ciągle...

 • Enej "Paparanoja": Zawsze szukamy czegoś nowego

  "Ta płyta jest takim miszmaszem" - mówi o wydanym w połowie lutego albumie "Paparanoja" Piotr "Lolek" Sołoducha (wokal, akordeon), jeden z dwóch liderów grupy Enej.

 • Edyta Olszówka i Piotr Fronczewski: Spotkanie po latach

  ...mogła liczyć na Piotra. Aktor, który na początku kariery miał ten sam problem, otwarcie radził jej szukać specjalistycznej pomocy. Dziś cieszy się, że wygrała z nałogiem i jest cenioną aktorką(...) aktorka ma wyższe honorarium. Ale powodów do zadowolenia jest więcej - gwiazda cieszy się, że znów spotyka Piotra Fronczewskiego (71). - Poznała go, będąc w związku z Piotrem Machalicą, gdyż obaj są...

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • O Piotrze Głowackim (37 l.) mówi się jako o jednym z najzdolniejszych polskich aktorów. Gra dużo, a dziesięć miesięcy temu został po raz pierwszy tatą. Wraz z żoną podjął decyzję: on robi karierę, ona rezygnuje z pracy zawodowej i poświęca się wychowywaniu maluchów.

 • "Randki w ciemno" : Gruziński singiel szuka żony

  Widzowie rozkochani w "Kebabie i Horoskopie", ale jednocześnie zafascynowani dokumentem "Efekt domina" w "Randkach w ciemno" poczują się jak w domu.

 • "Rolnik szuka żony 4": Kasia i Piotr zostali rodzicami. Pamiętacie ich historię?

  Piotr Kościesza (39 l.) z "Rolnik szuka żony 4" został ojcem! Jego ukochana Katarzyna (34 l.) urodziła syna. Chłopiec otrzymał dość oryginalne imię.

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

Zdjęcia na temat: szukać piotr
Wideo na temat: szukać piotr
 • Witakowski: Boję się zemsty Piotra K.

  Zeznania Witakowskiego pogrążyły "milionera"! Teraz mężczyzna obawia się zemsty. Opowiedział mrożącą krew w żyłach historię, kiedy K. szukał sposobów, aby pozbyć się pewnej niewygodnej dla niego osoby!

 • Liroy o karierze politycznej i przyjaźni. "W polityce jest podobnie jak w show-biznesie"

  Piotr Liroy-Marzec (45 l.) i jego żona Joanna Krochmalska (35 l.) pojawili się na niedawnej imprezie „Playboya”. Zaczepiła ich Agnieszka Jastrzębska, która oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie(...) Sejmu nie poszedłem szukać przyjaźni, bez przesady. W Sejmie i w polityce przyjaciół się raczej nie szuka, to jest świat taki dość dziwny” – mówił. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia" Odcinek 1743.

  odnalezione. Tymczasem Modest oświadcza w mediach, że Walawska żyje i on ją odnajdzie. Piotr jest wściekły na Artura za zatrudnienie jasnowidza i robienie Ewie zbędnych nadziei. Józek nie może uporać się(...) szukać nowej pracy.

Dyskusje na temat: szukać piotr
 • Re: "M jak miłość": Monika nie chce dziecka!

  "- Gdzie mam go szukać? W klubie, w którym go poznałam? Nie wiem nawet, jak ma na nazwisko". dzidzie, "prawniczkę" nawet, swędzieć potrafi. Teraz, "dylemat" - Zabić (jednak) własne dziecko. Gorzej, niż w "b, jak burdel".

 • Re: "Na dobre i na złe": Hana zwiąże się z Radwanem?

  Oby Piotr wybaczył Hanie sam też zawinił a w miłości tej prawdziwej należy schować dumę do kieszeni by nie stracić tego najważniejszego w życiu i nie szukać w innych tego co miała wielka miłość !! Oboje zawinili ale kochają się i muszą walczyć o tę miłość

 • Re: "Na dobre i na złe": Patchworkowa rodzina

  A ja tam Hanie nie współczuję. Ma to, na co sobie zasłużyła. Już od dłuższego czasu motała w małżeństwie aż się doigrała. Pocałunek to tan jeszcze pół biedy,ale ta poszła na całość i się przespała z własnym szefem i to dwukrotnie. Piotr powinien kopnąć ją w tyłek i szukać szczęścia z inną, może, np.zejść się z Magdą i utworzyć normalną rodzinę dla Tośki, a Hana samotnie wychowywać to swoje

 • Re: "Pancerni": Wstyd czy duma?

  nakręcano ten film. Spacerując po Kłodzku pokazuję mu miejsca w których kręcono poszczególne sceny, niekiedy sam je rozpoznaje. Już dzisiaj wie że to tylko film, a historii trzeba szukać gdzie indziej.