• Informacje na temat:

  szulim bal

Artykuły na temat: szulim bal
 • Bloger ostro o oświadczynach Staraka i Szulim: Nie ma jak darmowy beforek własnego wesela!

  Charytatywny Bal TVN zdominowały oświadczyny syna miliarderów, który poprosił swoją ukochaną prezesową o rękę! Nie wszystkim jednak ten miłosny spektakl przypadł do gustu!

 • Szulim: Orgazmu udawać nie muszę

  Agnieszka Szulim twierdzi, że nie umie udawać, choć czasem by chciała. Nie lubi swoich kolan ani pośladków, za to jest zadowolona z ramion, szyi i piersi (które, jak przyznała, są teraz "trzy razy większe"). Popularna prezenterka była gościem programu "Najsztub słucha" i szczerze odpowiadała na naprawdę kłopotliwe pytania.

 • Szulim dementuje plotki o ciąży!

  Niemal zaraz po ślubie Szulim i Staraka tabloidy zaczęły spekulować, że być może celebrytka TVN w końcu zmieni nastawienie do dzieci i sama zapragnie je posiadać. Przez wiele lat Aga funkcjonowała bowiem w mediach jako ta, która za maluchami raczej nie przepada. Prezesowa postanowiła jednak sprostować te informacje. Okazuje się, że wcale nie nie lubi dzieci i nie wyklucza, że kiedyś zostanie...

 • Szulim: Ludzie lubią wpadki

  - Czy Agnieszka Szulim straci pracę? - pytała ostatnio cała Polska. Dziś już wiemy - nie straci, ale musi wyciągnąć naukę z ostatnich wydarzeń.

 • Agnieszka Szulim w końcu zdecyduje się na dziecko?

  Agnieszka Szulim (38 l.) po ślubie z Piotrkiem zmieni zdanie na temat macierzyństwa?

 • Szulim: Kammel jest jak brat

  Od kilku lat widzów programów śniadaniowych TVP budzi sympatyczna blondynka. Jednak, jak sama mówi, nie jest typowym "stojakiem pod mikrofon". Agnieszki Szulim to energiczna kobieta, która uwielbia rocka i... wygłupy z Tomaszem Kammelem.

 • Agnieszka Szulim wściekła: Doda kłamie jak z nut!

  Agnieszka "prezesowa" Szulim (36 l.) nie zamierza odpuścić piosenkarce!

 • Nowi prowadzący "Pytania..."

  W najbliższy poniedziałek, 11 stycznia, w porannym programie "Pytanie na śniadanie" zobaczymy nową parę prowadzących. Do grona niezwykle lubianych prezenterów dołączą Agnieszka Szulim i Roman Czejarek.

 • Agnieszka Szulim: Przez dziecko byłabym nieszczęśliwa!

  Agnieszka Szulim (36 l.) zawsze podkreślała, że posiadanie dziecka jest ostatnią rzeczą, o której marzy. W najnowszym wywiadzie akcentuje to jeszcze dosadniej!

 • Doda prowokuje: Zapraszam

  Doda żartuje z domniemanego pobicia prezenterki Agnieszki Szulim.

Wideo na temat: szulim bal
 • Miód

  Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec, Yakup, zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niezwykle niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach najwyższych drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Ojca i syna łączy niezwykle silna więź: Yusuf podziwia akrobatyczne umiejętności Yakupa, dzieli się z nim swymi...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...

 • Nie bój się, Bi

  "Nie bój się, Bi" to intymny portret wietnamskiej rodziny. Oczami sześcioletniego chłopca obserwujemy relacje jego najbliższych, poznajemy ich najskrytsze pragnienia i tajemnice. Chociaż wszyscy mieszkają razem, każdy podąża wyboistą drogą własnego życia. Bi mieszka z rodzicami, ciotką oraz kucharką w starym domu w Hanoi. Jest bardzo przywiązany do ciotki, nauczycielki po trzydziestce. Atrakcyjna, samodzielna kobieta nie zgadza się na kompromisy w związkach, nie wyszła dotąd za mąż, przez co...