• Informacje na temat:

  szulim ślub zdjęcia

Artykuły na temat: szulim ślub zdjęcia
 • Natalia Klimas wzięła ślub! Wyglądała lepiej niż Szulim Badziak Woźniak-Starak?

  Była ukochana Piotra Woźniaka-Staraka stanęła na ślubnym kobiercu. Wszystko było utrzymywane w wielkiej tajemnicy...

 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak: właśnie tak wyglądał ich ślub!

  To był ślub roku w polskim show-biznesie! Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (35 l.) pobrali się w malowniczej Wenecji, a cała uroczystość była utrzymywana w tajemnicy aż do ostatniej chwili. Teraz na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów związanych z ceremonią.

 • Kolejna kreacja Szulim ze ślubu! Ładna?

  Agnieszka Szulim (38 l.), która pod koniec sierpnia oficjalnie została panią prezesową, ma powody do zadowolenia. Okazuje się bowiem, że jej ślub, tak jak przewidywano, stał się jednym z największych wydarzeń medialnych w polskim show-biznesie. Choć Szulim i Piotr Woźniak-Starak (35 l.) chcieli utrzymać go w tajemnicy, jakimś "cudem" do sieci – już w dniu uroczystości – zaczęły "wyciekać" fotki...

 • Doda kpi ze ślubu Szulim! "Ma fetysz w postaci..."

  ...zdjęcia i relacje ze ślubu Agnieszki musiały nieco Rabczewską zaboleć. Wszystko dlatego, że na imprezie Szulim bawili się jej dwaj byli partnerzy. Świeżo upieczona milionerka przyjaźni się bowiem z Nergalem(...)Doda i Agnieszka Szulim Woźniak-Starak drą koty już od kilku lat.  Zaczęło się od materiału w programie prezesowej "Na językach", gdzie odnaleziono nieślubną córkę ojca Dody. Seria materiałów...

 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak spodziewają się dziecka?!

  ..."To najpiękniejszy dzień mojego życia" - napisała Agnieszka Szulim niedługo po tym, jak w pięknej Wenecji ślubowała miłość swemu Piotrowi i mogła zmienić nazwisko na Woźniak-Starak. Ślub prezenterki(...) w podróż poślubną, gościli m.in. w Stanach Zjednoczonych, gdzie Piotr studiował i wciąż darzy ten kraj ogromnym sentymentem. Agnieszka natomiast bardzo chciała wziąć udział w Nowojorskim Tygodniu Mody...

 • Piotr Woźniak-Starak pokazał zdjęcie rozebranej Szulim z podpisem: "Żoncia"

  Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (40 l.) i Piotrek Woźniak-Starak (38 l.) świętowali ostatnio drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji producent wrzucił na Instagram zdjęcie rozebranej "żonci".

 • Agnieszka Szulim zamieściła zdjecie ze ślubu na rajskiej plaży!

  Drogi wyjazd na Mauritius okazał się dla prezesowej Agnieszki Szulim (38 l.) niezwykle owocny!

 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą w ten weekend ślub!

  Agnieszka Szulim (38 l.) za chwilę zostanie prawdziwą milionerką!

 • Rok 2016 obfitował w prawdziwy wysyp ślubów gwiazd! Z polskiego show-biznesu „tak” powiedziało sobie ponad 10 znanych par. Jedni postawili na skromną uroczystość w gronie najbliższych i z dala od błysków fleszy, inni przeciwnie – zorganizowali huczne wesele z tłumem celebrytów. Przeżyjmy to jeszcze raz!

 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak rzeczywiście wzięli ślub?! Są dowody!

  Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (35 l.) rzeczywiście są już po ślubie?! Milioner znów opublikował intrygującą fotkę, która może sugerować, że para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Pod zdjęciem internauci zamieścili wiele zastanawiających komentarzy.

Wideo na temat: szulim ślub zdjęcia
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?