• Informacje na temat:

  szumowska ciąża

Artykuły na temat: szumowska ciąża
 • Szumowska: "Ono" słyszy

  "Ono" to najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej , którego scenariusz został oparty na powieści Doroty Terakowskiej - zmarłej kilka miesięcy temu matki reżyserki. Obraz miał swoją premierę podczas tegorocznego festiwalu w Kazimierzu Dolnym. "To film o dojrzewaniu młodej kobiety, tajemnicy życia i odpowiedzialności" - mówi Szumowska.

 • Szumowska w Wenecji

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Ono", oparty na powieści Doroty Terakowskiej (matki reżyserki) został zgłoszony do udziału w tegorocznym festiwalu filmowym w Wenecji. Film "Ono" to koprodukcja polsko-niemiecka. Data polskiej premiery nie jest jeszcze ustalona.

 • Szumowska w Sundance

  "Ono" , najnowsza produkcja Małgorzaty Szumowskiej , będzie reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie 21. festiwalu kina niezależnego w Sundance, w USA. Impreza rozpocznie się 20 stycznia i będzie trwała 10 dni.

 • Szumowska przygotowuje się do produkcji

  Małgorzata Szumowska, autorka "Szczęśliwego człowieka" , przygotowuje się do realizacji drugiego filmu fabularnego. Obraz "Ono" powstanie najprawdopodobniej w koprodukcji polsko-niemieckiej. Jak podała we wtorek, 18 czerwca, "Rzeczpospolita", zdjęcia rozpoczną się we wrześniu, w Krakowie.

 • Przekora według Szumowskiej

  "Sponsoring" - najnowszy film Małgośki Szumowskiej - nie opowiada o seksie i prostytutkach, to nie filmowe wypracowanie na zadany temat, ale refleksja o współczesności, gdzie nic nie jest takie, jakim wydaje się być na pierwszy rzut oka.

 • "Ono" Szumowskiej w Berlinie

  "Ono" , ostatni obraz Małgorzaty Szumowskiej , zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, w sekcji Panorama. W piątek, 7 stycznia, organizatorzy Berlinale ogłosili listę filmów, które pokazane zostaną w ramach Panoramy.

 • Szumowska w finale Sundance Award

  Małgorzata Szumowska, autorka filmu "Szczęśliwy człowiek" , została finalistką konkursu Sundance International Filmmakers Award. Uczestnicy konkursu musieli przedstawić amerykańskiemu jury scenariusz swojego najnowszego filmu, nagrody otrzymają autorzy najlepszych projektów z Ameryki Północnej, Europy i Japonii.

 • Szumowska i Nowakowski wybrani przez Instytut Sundance

  Przedstawiciele amerykańskiego Sundance Institute poinformowali we wtorek, 7 maja, iż wybrano 12 projektów, których autorzy wezmą udział w specjalnych warsztatach organizowanych co roku dla młodych i utalentowanych filmowców. Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu Sundance International Filmmakers Award znaleźli się polscy twórcy - Małgorzata Szumowska i Przemysław Nowakowski, twórcy

 • "Baby blues", czyli zajść w ciążę

  - Ta dziewczyna miała w sobie energię, była nieprzewidywalna - mówi reżyserka Katarzyna Rosłaniec o Magdalenie Berus, która zagra główną rolę w jej nowym filmie "Baby blues". W postać jej matki wcieli się Małgorzata Szumowska.

 • Festiwal w Gdyni na półmetku

  Od poniedziałku, 13 września, trwa 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursie głównym bierze udział 20 filmów, w tym aż 13 premierowych. Także 20 filmów zgłoszono do konkursu kina niezależnego. W sobotę, 18 września, ogłoszony zostanie tytuł filmu, który w tym roku zdobędzie gdyńskie Złote Lwy. Tymczasem na półmetku festiwalu mówi się już o pierwszych faworytach.

Wideo na temat: szumowska ciąża
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Sponsoring

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć... Anna (Juliette Binoche), dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig). Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej...

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...