• Informacje na temat:

  szumowska i nowy partner

Artykuły na temat: szumowska i nowy partner
 • Maja Ostaszewska urodziła córkę

  Aktorka Maja Ostaszewska (36 l.) i jej partner, operator filmowy Michał Englert (34 l.), 7 sierpnia, po raz drugi zostali rodzicami. Gratulujemy!

 • Festiwal filmów polskich "Wisła" pod koniec maja w Moskwie

  Festiwal filmów polskich "Wisła" odbędzie się w Moskwie w dniach 21-28 maja już po raz ósmy. Widzowie zobaczą zarówno najnowsze filmy, jak i klasykę polskiego kina - poinformowała w piątek, 3 kwietnia, agencja TASS, powołując się na rosyjskich współorganizatorów imprezy.

 • Maja Ostaszewska: Kryzys w jej związku?

  Ma teraz dobrą passę. Na premierę czeka jej nowy film kinowy „Ja teraz kłamię”, w którym zagrała główną rolę.  Na początku listopada Maja Ostaszewska (45 l.) weszła zaś na plan drugiej serii(...) niekorzystnie wpływa na relacje z partnerem – operatorem Michałem Englertem, którego kariera rozwija się dynamicznie" – kwituje informator gazety. Dodaje, że są miesiące, gdy para widuje się...

 • Festiwal polskich filmów w Rzymie

  W Rzymie rozpoczął się w środę, 5 listopada, festiwal polskich filmów. Podczas drugiej edycji imprezy, zorganizowanej między innymi przez Instytut Polski, można zobaczyć takie filmy jak "Ida" Pawła Pawlikowskiego czy "Miasto 44" Jana Komasy.

 • Kryzys w polskim kinie

  "W polskiej kinematografii trwa kryzys. Tradycyjne źródła finansowania powysychały, nowe nie powstają. Do zdjęć przygotowuje się zaledwie kilka ekip i też nie wiadomo, czy wyjadą na plan" - można przeczytać w najnowszym numerze "Rzeczpospolitej".

 • Szapołowska na festiwalu w Gdyni

  Grażyna Szapołowska przyjechała w czwartek, 12 września, na festiwal filmowy do Gdyni. Artystka ogląda filmy, rozdaje autografy i udziela wywiadów. "Żałuję, że moje najlepsze lata już minęły. Czekam aż ktoś napisze scenariusz dla starszej pani" - żartowała.

 • 35. FPFF: Studio i relacje na żywo

  35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w tym roku odbędzie się po raz pierwszy w maju. Canal+ przygotowało z okazji imprezy specjalne studio i relacje na żywo. Stacja angażuje się także w inne projekty filmowe.

 • Chce być wszechstronna!

  Dwa lata temu Maja Ostaszewska jako Beatka zdobyła serce nieporadnego Andrzejka, a w niej zakochała się cała Polska. Teraz wraca.

 • "Sponsoring" oczami Françoisa Ozona

  Jeden z najbardziej znanych francuskich reżyserów, François Ozon, po bardzo udanym "U niej w domu", nie pozwala długo czekać swoim fanom na kolejny film. Już 22 listopada w kinach pojawi się jego najnowsze dzieło, nominowana do Złotej Palmy "Młoda i piękna".

 • "Młoda i piękna": Szczupła 17-latka prywatnie. Zadzwoń!

  Jest ładna, szczupła, seksowna i...gotowa na wszystko. Mowa oczywiście o Marine Vacth, zjawiskowej muzie François Ozona z jego najnowszego filmu "Młoda i piękna". Dystrybutor obrazu ujawnił polski zwiastun nominowanej do Złotej Palmy na festiwalu w Cannes produkcji.