• Informacje na temat:

  szwed anna

Artykuły na temat: szwed anna
 • Ola Szwed karmi piersią w restauracji!

  Ola Szwed (24 l.) nie ma z tym najmniejszych problemów...

 • Dominika Wójciak wygrała "MasterChefa"

  Dominika Wójciak, absolwentka geodezji mieszkająca w Krakowie, wygrała trzecią edycję programu "MasterChef".

 • Anna Mucha chroni swoje życie prywatne. Chce wychować dzieci z dala od medialnego szumu

  Anna Mucha (36 l.) lubi błysk fleszy i pracę na planie. W wywiadach jest otwarta i chętnie opowiada o sobie, ale gdy pada pytanie o rodzinę, już trudniej wyciągnąć od niej jakiekolwiek informacje. Chciałaby, aby jej dzieci wychowywały się bez medialnego zgiełku.

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Anna Mucha gwiazdą drugiej edycji?

  ...„Super Express” podaje, że w kolejnej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpią m.in. Anna Mucha (33 l.) i Joanna Liszowska (35 l.)!

 • Mucha czy Stockinger?

  Już dzisiaj półfinał programu "jak Oni śpiewają". Pewni udziału w finale mogą być: Karolina Nowakowska, Ola Szwed i Artur Chamski. Kto z duetu zagrożonych: Ania Mucha - Tomasz Stockinger pożegna się z programem w najbardziej niewdzięcznym momencie?. Emocji nie zabraknie.

 • Anna Dereszowska została... zakonnicą

  Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", postanowiła zastąpić eleganckie kreacje... habitem! W nowym przestawieniu Ale! Teatru "Siostrunie" wciela się bowiem w piękną i pełną energii zakonnicę.

 • Ania Mucha zmienia płeć

  Ania Mucha po raz kolejnych zaskoczyła, przebierając się za... Grzegorza Skawińskiego. Lider zespołu Kombi zasiadł na czwartym fotelu jurora i był wyraźnie zszokowany niespodzianką, jaką sprawiła mu aktorka. Z show odpadła Elżbieta Romanowska.

 • Ola Szwed będzie śpiewać

  Po niekwestionowanym zwycięstwie w "Gwiazdy tańczą na lodzie", 18-letnia Ola Szwed zaprezentuje teraz swoje talenty wokalne w "Jak ONI śpiewają".

 • Mucha śpiewa do końca?

  Mimo miażdżącej krytyki ze strony jurorki Elżbiety Zapendowskiej - Anna Mucha pozostała w programie "jak Oni śpiewają". Nic nie grozi jej także za tydzień, bowiem otrzymała Brylantowego Jokera.

Zdjęcia na temat: szwed anna
Wideo na temat: szwed anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: szwed anna
 • Re: Dziś Aleksandra Szwed jest piękna...

  Lubiłam ją w Rodzinie zastępczej jako Elizę, lubię ją i teraz, ale wolałam w ciemnych włosach, blond do niej nie pasuje, bo traci swoją egzotyczność, a zyskuje delikatna kiczowatość. Myślę, że zmieni kolor włosów szybciej niż później.

 • Re: Anna Przybylska, czyli Marylka Baka ze „...

  i dobrze, ma prawidłowe nastawienie w tej sprawie, nie to co Szwed.

 • Re: Hotel 52

  czy imię Iwona szwed coś mu mówi Andrzej (ojciec Igora) zatrzyma się zamyśli ale jednak nic nie powie i pójdzie dalej... Natalia potrąci pod koniec odcinka Anne Horwat pracownicy hotelu 52 wybiegną z hotelu Artur weźmie Natalię do budynku a Michał pochyli się nad Anną i złapie ją za rękę... Anna będzie trzymała się za brzuch i będzie mówiła cały czas "dziecko" Michał spyta się jakie dziecko Ona

 • Re: Hotel 52

  czy imię Iwona szwed coś mu mówi Andrzej (ojciec Igora) zatrzyma się zamyśli ale jednak nic nie powie i pójdzie dalej... Natalia potrąci pod koniec odcinka Anne Horwat pracownicy hotelu 52 wybiegną z hotelu Artur weźmie Natalię do budynku a Michał pochyli się nad Anną i złapie ją za rękę... Anna będzie trzymała się za brzuch i będzie mówiła cały czas "dziecko" Michał spyta się jakie dziecko Ona