• Informacje na temat:

  szwed ślub

Artykuły na temat: szwed ślub
 • Ola Szwed: Co z jej ślubem?!

  Na serdecznym palcu gwiazdy wielu seriali od dłuższego czasu błyszczy złota obrączka. Mimo to Aleksandra Szwed (27 l.) nie potwierdziła, czy sportowiec Krzysztof Bielecki, z którym ma trzyletniego(...) uchylił za to serdeczny przyjaciel aktorki z celebryckiego światka. - Nie sądzę, by Ola wyszła za mąż. Nie byłem na jej ślubie ani nie słyszałem, by się odbył, a jestem z nią dość blisko - usłyszeli...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Ulubiony fryzjer gwiazd Kajetan Góra (33 l.) 18 września poślubił swoją ukochaną. Znamy szczegóły uroczystości!

 • Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

  Ciąża, nieoczekiwany ślub i wyniośli rodzice pana młodego - oto, z czym będą musieli się wkrótce zmierzyć Kwiatkowscy w "Rodzinie zastępczej".

 • "Barwy szczęścia": Zaręczyny i... szybki ślub?

  Niebawem Klemens (Sebastian Perdek) poprosi Lilianę (Aleksandra Szwed) o rękę i zostanie przyjęty. Sprawdź, co na to Natalia (Maria Dejmek) i Irek (Otar Saralidze)?

 • Szwed i Stockinger: Będzie ślub?

  Ostatnio głośno było o rozstaniu pary Aleksandra Szwed - Robert Stockinger. Tymczasem niedawno widziano ich "czulących się" w centrum handlowym.

 • Ola Szwed wychodzi za mąż?!

  Robert Stockinger , chłopak 19-letniej Oli Szwed , planuje oświadczyć się ukochanej w ciągu najbliższych kilku dni. Skąd ten pośpiech?

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Szykuje się ślub!

  .... Wszystko wskazuje na to, że Iwona Szwed i Andrzej Wysocki jeszcze w tym sezonie staną na ślubnym kobiercu. Rodzice Igora (Kamil Kula) mają do nadrobienia wiele straconych lat...

 • Sekrety ślubu roku

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke, mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

Wideo na temat: szwed ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: szwed ślub
 • Re: ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Do obrazek123456,zauważ,ze ten Piotr Szwed który odgrywa Maćka gra ta rolę od 18 lat(zaczynał jak miał 8 lat,teraz ma 26)i zarabia co miesiąc co najmniej 30 tys.zł na rękę,bo nalezy do obsady długoletniej,więc to rodzina Maćka zarabia na jego chorobie.

 • Re: ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Do Zdax,wykorzystywano by go i ośmieszano gdyby mu mało p-acili a zauważ,że Piotr Szwed grający Maćka w Klanie ma teraz 26 lat a w filmie zaczął grać jak miał 8 lat,więc jest długoletnim odtwórca roli Maćka a długoletni odtwórcy inkasują najwyższą gażę,więc pan Piotr inkasuje co najmniej 30 tys zł.co miesiąc i Ty nazywasz to wykorzystywaniem?

 • Re: Aleksandra Szwed...

  to chyba na ślub w Las Vegas...

 • Re: Ola Szwed: "Sama wybrałam sobie tatę!"

  mamusia chciała być miss świata. to zapiął ją pan z 3 świata. i niech sobie spece od public relations naginają rzeczywistość. ślub rozwód kto ma w to uwierzyć ? córeczka ma nazwisko po matce. mamusia nie zna nazwiska dawcy nasienia. ale czarnego w sobie miała ;)