• Informacje na temat:

  szyc dziecko

Artykuły na temat: szyc dziecko
 • Borys Szyc nie posiada się z radości! Znana jest płeć dziecka!

  Borys Szyc (41 l.) nie będzie już jedynym mężczyzną w domu! On i jego ukochana spodziewają się syna.

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • Borys Szyc odbudował relacje z matką swojej córki

  Borys Szyc i Anna Bareja najwyraźniej zapomnieli o dawnych nieporozumieniach i dziś nawet się przyjaźnią.

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Borys Szyc (37 l.) dostał cios poniżej pasa. Jest wrabiany w ojcostwo dziecka kobiety, z którą nie ma nic wspólnego. Sprawa znajdzie finał w sądzie!

 • Urszula Chincz w nowej roli

  Na co dzień świetnie sobie radzi jako dynamiczna dziennikarka programu "Dzień dobry TVN". Ale już za kilka tygodni Urszula Chincz stanie przed kolejnym wyzwaniem. Specjalnie dla nas uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, czym zajmie się wiosną.

 • Borys Szyc ponownie ojcem?

  Nie ma już wątpliwości, że Justyna Nagłowska (39) jest miłością jego życia. Kilka miesięcy temu Borys Szyc (40) oświadczył się i zaczął przygotowania do ślubu. Podobno ma odbyć się jeszcze w tym roku. A jeśli los będzie łaskawy, kolejnym etapem może stać się powiększenie rodziny.

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Borys Szyc nie posiada się ze szczęścia! Co za wieści!

  Są po ślubie, a za kilka miesięcy ich rodzina się powiększy. Jakie jeszcze zmiany przygotował im los na ten rok? Jedno jest pewne - Borys Szyc i Justyna Nagłowska nie mogą się doczekać tych zmian!

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

Zdjęcia na temat: szyc dziecko
Dyskusje na temat: szyc dziecko
 • Szyc: Gotowanie jest jak seks

  zawsze dziwilam sie, ze poganiaja go do slubu, a tu prosze dziecko ma 6 lat i czego on je uczy?braku szacunku do jej matki. jesli ktos obchodzi Wigilie to powinen wiedziec czego ona jest symbolem, a zycie na kocia lape typowo konsumpcyjne jest tego symbolu odrotnoscia.

 • Re: Borys Szyc i Zosia Ślotała

  Przecież on ma żonę i dziecko, tak jak Wiśniewski, będzie się po klika razy żenił. Dziewczyno uciekaj.

 • Re: Szyc: Gotowanie jest jak seks

  zawsze dziwilam sie, ze poganiaja go do slubu, a tu prosze dziecko ma 6 lat i czego on je uczy?braku szacunku do jej matki. jesli ktos obchodzi Wigilie to powinen wiedziec czego ona jest symbolem, a zycie na kocia lape typowo konsumpcyjne jest tego symbolu odrotnoscia. zajmij się swoim życiem !!!!!!

 • Re: Miłość bez happy endu

  Szyc się wyszumi i znudzi balangami i smarkatymi panienkami i zechce wrócić do kobiety z którą ma dziecko.To bardzo atrakcyjna dziewczyna,niestety Szyc zdecydowanie wtedy,kiedy urodziło się to dziecko, nie nadawał się na stałego partnera i głowe rodziny i kobieta wolała zostać samotną matką.Nie mniej jednak mają ze sobą dobry kontakt.

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  ..powinno się okazać, że hanka mostowiak to w rzeczywistości przebrany za kobietę hans mostoviac - zaginiony nieślubny syn lucjana. no i tego hansa mógłby zagrać borys szyc ;) co prawda w serialu hanka urodziła dziecko, ale to też da się wytłumaczyć- amerykanie już nakręcili film o tym: arnold s. był wtedy w ciąży- tytułu nie pamiętam

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  ..powinno się okazać, że hanka mostowiak to w rzeczywistości przebrany za kobietę hans mostoviac - zaginiony nieślubny syn lucjana. no i tego hansa mógłby zagrać borys szyc ;) co prawda w serialu hanka urodziła dziecko, ale to też da się wytłumaczyć- amerykanie już nakręcili film o tym: arnold s. był wtedy w ciąży- tytułu nie pamiętam

 • Re: Cała prawda o Annie

  Wy to nigdy nie macie sobie nic do zarzucenia nawet jak przez "przypadek" zamiast slubnej w twarz uderzysz poltora rocznemu dziecku i poleje sie krew...ale to nie wasza wina bo nie chcieliscie!Nawet jak odlamek szkla ktorym zocales swoja zone trafi w dziecko i rani go w glowke i trzeba jechac do szpitala szyc rane,to tez nie wasza wina....Jak sasiedz dwonia po policje bo u sasiadow pan.F