• Informacje na temat:

  szyc stuhr

Artykuły na temat: szyc stuhr
 • ​Borys Szyc i Maciej Stuhr zdobyli Róże Gali 2012

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", i Maciej Stuhr, czyli podkomisarz Artur Banaś z "Gliny", triumfowali podczas tegorocznej uroczystości Róże Gali. Obaj aktorzy pokonali wszystkich konkurentów w swoich kategoriach i odebrali pamiątkowe statuetki.

 • Borys Szyc i Maciej Stuhr najlepsi

  Aktorzy Borys Szyc i Maciej Stuhr oraz Leszek Dawid, reżyser filmu "Jesteś Bogiem", triumfowali podczas tegorocznej uroczystości Róże Gali. Uroczysta ceremonia wręczenia pamiątkowych statuetek odbyła się w poniedziałek, 5 listopada, w Warszawie.

 • Stuhr prowadził po alkoholu

  Maciej Stuhr dołączył do grupy znanych ludzi, dla których "wino to nie alkohol". Jak donosi "Twoje Imperium", aktor po krótkim czasie spędzonym w jednej w modnych, warszawskich(...) Borys Szyc. Po kieliszku prowadził również Przemysław Saleta, Marek Włodarczyk , Michał Wiśniewski.

 • Szyc i Stuhr w triathlonie

  Aktorzy Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski to tegoroczni ambasadorzy triathlonu. Wyścig, w którym wezmą udział, odbędzie się w sierpniu, jednak ciężkie treningi gwiazdy rozpoczynają już teraz.

 • Stuhr kolejny raz prowadził po alkoholu

  Maciej Stuhr, wybitny aktor filmowy i teatralny, syn znanego taty, Jerzego Stuhra, po raz drugi "dał się przyłapać paparazzim na jeździe po spożyciu alkoholu" - donosi magazyn(...) się już kolejną lampką. Bardzo się spieszył. Po godzinie siedemnastej Stuhr opuścił restaurację i - jak czytamy w magazynie - bez wahania wsiadł za kierownicę, mimo że wcześniej wypił dwa kieliszki...

 • Stuhr: Poprawiłem Szekspira

  Maciej Stuhr użyczył głosu... ogrodowemu krasnalowi w animowanym filmie zatytułowanym "Gnomeo i Julia", nakręconym na podstawie znanego dramatu Williama Szekspira.

 • Gwiazdy na mecie Herbalife Triathlon Gdynia 2013

  Aktorzy Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", Maciej Stuhr, czyli podkomisarz Artur Banaś z "Gliny" i Robert Rozmus, czyli Mariusz Kwiatkowski z "M jak miłość" oraz dziennikarz Piotr Kraśko, wraz z ponad tysiącem uczestników ukończyli w niedzielę Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Do pokonania było łącznie ponad 110 km. Zawody wygrał Ukrainiec Viktor Zemstev z czasem 4 godz...

 • Borys Szyc: Karykatura amanta

  "Chciałem uwypuklić tę część swojej natury, która nie radzi sobie z płcią przeciwną" - tak pracę nad rolą Albina w "Ślubach panieńskich" Filipa Bajona podsumowuje Borys Szyc. "Komedia wszech czasów" trafi do kin 8 października.

 • Kto zdobędzie serce Jerzego?

  Po pierwszych odcinkach "Przepisu na życie" nadal nie wiemy, czy Anka (Magdalena Kumorek) i Knappe wrócą do siebie. O ich miłosnych perypetiach, swoich pasjach i planach opowiada Borys Szyc.

 • Stuhr przegrał z Dowborem

  W tym roku to Gdynia była gospodarzem Herbalife Triathlonu, który w poprzednich latach odbywał się w Suszu na Mazurach. Impreza jednak rozrosła się do tego stopnia, że postanowiono przenieść ją do miasta, które bez problemu poradziło sobie z zaskakującą liczbą, aż 1500 uczestników.

Dyskusje na temat: szyc stuhr
 • Re: "Korona królów": Pasja, walka i namiętności

  Są nieopatrzeni aktorzy (korona królów) i opatrzeni celebryci, Polacy nie są bałwanami, jak sądzono, od razu polubili aktorów z "Korony królów", teraz męczcie się Karolak, Gąsiorowska, Socha, Liszowska, Stuhr, Szyc - dlaczego. Może was czas minął bezpowrotnie, podobnie jak Lepkowskiej (jest beznadziejna).

 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  kalsyczne przykłady nepotyzmu..nikt nie slyszalby o facetach gdyby nie ojcowie..zwykle gorsi aktorsko..mali,juz lysi malo przystojni jak Stuhr ..szkoly artystyczne musza byc prywatne i jesli ktos chce niech sobie sam wychowuje syneczka. W wielu przypadkach trudno zrozumiec jak mozna bylo kogos takiego przyjac do szkoly dobrym przykladem jest Szyc...i kto w Polsce ma grac amanta skoro tacy