• Informacje na temat:

  szyc szczerze

Artykuły na temat: szyc szczerze
 • Borys Szyc szczerze o problemach z alkoholem! "Poddałem się terapii"

  Borys Szyc (37 l.) pochwalił się, że od dłuższego czasu jest abstynentem!

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • Borys Szyc: Ukochana wije mu gniazdko

  Pytany o trzy najważniejsze rzeczy w życiu, odpowiadał bez większego zastanowienia: kobiety, kobiety, kobiety! Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że Borys Szyc (40 l.) po wielu latach poszukiwań wreszcie znalazł bezpieczną przystań i wymarzoną partnerkę. Para niedawno zamieszkała w nowym domu, a kolejnym etapem w ich związku ma być ślub.

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • Borys Szyc wciąż walczy, by nie pić

  ..."Trzeba ruszyć głową, która zaczęła się już przyzwyczajać, że ma nowe życie i zapomniała, ile dookoła niebezpieczeństw. Trzeźwienie to nieustanny proces" - szczerze wyznał na Facebooku Borys Szyc (40(...) niesamowity stan powinien mi zrekompensować moją ciężką pracę" - wyjaśnia Szyc. Na szczęście jest już na tyle zaprawiony w bojach z uzależnieniem, że zna mechanizmy. Wie, jak sobie radzić, by odzyskać...

 • Szyc: Kobieta tak, małżeństwo nie

  Borys Szyc (28 l.), jeden z bohaterów komedii "Testosteron", wyznał niedawno, że od zawsze był kochliwy i brylował, żeby zainteresować dziewczyny. "Zostało mi to do dzisiaj" - przyznaje szczerze.

 • Borys Szyc pogodził się z ojcem! "Dorosłem już do tego"

  Za namową ukochanej Borys Szyc (38 l.) nawiązał kontakt z ojcem, z którym przez wiele lat nie utrzymywał kontaktu.

 • Aktorki szczerze o "Kac Wawa"

  Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska i Izabela Kuna jednogłośnie krytykują film "Kac Wawa", który otrzymał aż 16 nominacji w konkursie na najgorszą produkcję - Węże 2013.

 • Borys Szyc pomoże córce zaistnieć w show-biznesie?

  Borysa Szyca, Sonia. Mama 12-latki, Anna Bareja, filmuje występ, a dziadek Jerzy Michalak,ojciec aktora, podekscytowany napisał w internecie: "Brawo, zamawiamy koncert". Czy Borys (38 l.) pomoże(...). Nie sprzyjało to byciu "fajnym tatą" - wyznał szczerze. Wkrótce z mamą dziecka, Anią, też przestało mu się układać. Kiedy córeczka skończyła rok, rozstali się. W jednym z wywiadów artysta zdradził...

 • Szyc musiał zapuścić wąsik

  Już od 30 września na naszych ekranach oglądać będziemy najnowszą superprodukcję w reż. Jerzego Hoffmana - "1920 Bitwa Warszawska". To nie tylko wielkie filmowe widowisko, pełne dynamicznej batalistyki, i nie tylko wzruszająca historia miłosna. To także pierwszy w historii polskiego kina pełnometrażowy film fabularny w technice 3D!

Dyskusje na temat: szyc szczerze
 • Re: Borys Szyc zagra w "Lekarzach"!

  Szczerze ubolewam nad tym faktem Szyc wzbudza negatywne emocje (nie muszę dodawać, ze w kobietach) Szkoda, że pojawia się w moim ulubionym serialu Fe won wara precz... Chodził po pismakach i płakał, że tvn nie zatrudnia Chyba mieli jakieś zobowiązania wobec niego, bo innego powodu nie widzę

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Powiem szczerze, że na początku, gdy usłyszałam o planach "odświeżenia" "Och, Karol" byłam temu bardzo przeciwna. Wtedy właśnie przeczytałam o możliwości obsadzenia w tej roli Filipa Bobka i zaczęłam(...) bardzo trudno u dzisiejszych aktorów. Kojarzy mi się ona ze starszym pokoleniem, ikonami polskiej sceny. Urok, który roztaczali wokół siebie np panowie Łapicki, czy Cybulski. Trudno "to" nazwać