• Informacje na temat:

  szyc trening

Artykuły na temat: szyc trening
 • Borys Szyc: Wsparcie bliskich w trudnych chwilach

  Borys Szyc (39 l.) nie miał ostatnio najlepszej passy.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • ​Borys Szyc: Polecam sport każdemu!

  Aktor Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z serialu "Przepis na życie, przyznał, że był niezdyscyplinowany, jeśli chodzi o uprawianie sportu. Ale to się zmieniło. Od ponad pół roku ma motywację do systematycznych treningów. Cel? Ukończyć w niedzielę Herbalife Triathlon Gdynia.

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Szyc zazdrosny o syna Rodowicz!

  Osoba Jędrka Dużyńskiego od kilku miesięcy jest powodem zgrzytów w związku Borysa Szyca (35 l.) i Zosi Ślotały (23 l.). Pisaliśmy już, że pierwsze nieporozumienia pojawiły się na otwarciu restauracji(...), on odwrócił się na pięcie i odszedł z ponurą miną" - opowiada "Na Żywo" świadek zdarzenia. Na salonach mówi się, że syn Rodowicz to teraz jedna z najlepszych partii w mieście. Jest nie tylko świetnie...

 • Borys Szyc: Jedzenie? Gorsze tylko od seksu

  Borys Szyc uległ hollywoodzkiej modzie na osobistego trenera i catering dietetyczny. Aktor zdradza, dlaczego zaczął dbać o formę.

 • Borys Szyc na diecie

  Proroctwa złośliwych nie spełniły się i po rozstaniu z Kają Śródką Szyc nie szalał długo. Był wprawdzie czas, kiedy jego przyjaciele zaczynali się już o niego niepokoić, korzystanie z uroków(...) dbać. Podobno balangi do białego rana i suto zakrapiane spotkania z kolegami zastąpił treningami na siłowni. "On już jest znacznie szczuplejszy. Schudł w dwa tygodnie aż 10 kilogramów. Coraz wyraźniej...

 • Szyc: Mocny trening przepony

  Borys Szyc zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Olafa Lubaszenki "Sztos 2". Artysta dołączył tym samym do "starej gwardii" pierwszego Sztosu" z 1997 roku.

 • "Boję się, że będą mnie wyławiać"

  Aktor Borys Szyc zdecydował się na niemały wysiłek. Artysta rozpoczął już treningi do thriatlonu. Nam opowiedział o treningach, strachu i połączeniu pracy z ćwiczeniami.

 • Borys Szyc: Największe wyzwanie?

  Borys Szyc zdecydował się na niemały wysiłek. Artysta rozpoczął niedawno treningi, gdyż przygotowuje się do startu w thriatlonie.

Zdjęcia na temat: szyc trening
Wideo na temat: szyc trening
 • Borys Szyc schudł 12 kg. Jego trener zdradza szczegóły!

  Borys Szyc przygotowuje się do roli w filmie „Zły” w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów. Szyc trenuje pod okiem Dariusza(...) dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam