• Informacje na temat:

    szyc w serialu

Artykuły na temat: szyc w serialu
  • "Prawo Agaty": Borys Szyc gościnnie w serialu

    Agata broni gliniarza oskarżonego o handel narkotykami (w tej roli Borys Szyc). Skorumpowany - czy wrobiony?

  • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

    Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

  • "Pakt": Borys Szyc dołączył do ekipy 2. sezonu!

    W drugim sezonie serialu "Pakt" pojawią się nowi bohaterowie. W jednego z nich, nowego tajemniczego właściciela "Kuriera", wcieli się Borys Szyc. Zobaczcie, jak prezentuje się na zdjęciach z planu!

  • Borys Szyc: Niespokojny duch

    W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

  • Borys Szyc wściekły. Idzie do sądu!

    Borys Szyc (37 l.) dostał cios poniżej pasa. Jest wrabiany w ojcostwo dziecka kobiety, z którą nie ma nic wspólnego. Sprawa znajdzie finał w sądzie!

  • Olga Bołądź powraca jako agentka

    Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

  • Borys Szyc pomoże córce zaistnieć w show-biznesie?

    Borysa Szyca, Sonia. Mama 12-latki, Anna Bareja, filmuje występ, a dziadek Jerzy Michalak,ojciec aktora, podekscytowany napisał w internecie: "Brawo, zamawiamy koncert". Czy Borys (38 l.) pomoże(...) ojcowskich obowiązków. W końcu, jak sam przyznał, stracił nad sobą kontrolę. Zaniedbywał najbliższych, ale też pracę. Potrafił wejść chwiejnym krokiem na plan "Lekarzy", awanturując się i krzycząc na...

  • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

    Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

  • Borys Szyc zagra w "Lekarzach"!

    Ruszyły zdjęcia do 5. serii "Lekarzy". Możemy zdradzić, że ten sezon będzie pełen zwrotów akcji i niespodzianek! Pierwszą jest… Borys Szyc w roli chirurga, Przemka Karskiego.

  • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

    Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

Zdjęcia na temat: szyc w serialu
Wideo na temat: szyc w serialu
  • "Pakt": Borys Szyc o swojej pierwszej roli w serialu

    Borysz Szyc opowiada o swoich serialowych początkach (wystąpił m.in. w "Klanie") oraz serialu "Oficer".

  • Enen

    W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

  • Borys Szyc w "Pakcie 2"

    Po której stronie mocy znalazł się aktor, czy oglądał pierwszy sezon serialu i jak czuje się w gatunku political fiction? Oglądajcie!

  • Dżej Dżej

    Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

Dyskusje na temat: szyc w serialu