• Informacje na temat:

  szyc zdobył

Artykuły na temat: szyc zdobył
 • ...​"Pieniądze imponują leniwym dziewczynom" - stwierdził Borys Szyc (35 l.), chcąc dogryźć Zofii Ślotale (25 l.). Jego nowa partnerka jest kompletnym przeciwieństwem stylistki.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Borys Szyc

  Ukończył XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie (2001). Popularność zdobył rolami aresztanta Alberta w filmie Symetria, antyterrorysty-złodzieja Juliana w Vinci oraz policjanta "Kruszona" w serialu Oficer. Od roku 2001 jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego. Laureat Wiktora 2007 w kategorii aktor.

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Borys Szyc zaręczony!

  Źródła magazynu "SHOW" twierdzą, że Borys Szyc (32 l.) wreszcie zdobył się na odwagę i poprosił Kaję Śródkę (27 l.) o rękę. Bardzo drogi pierścionek zaręczynowy z opalem ukochana aktora wybrała sama. "Borys dementuje pogłoski o zaręczynach, bo obiecał Kai, że na ich ślubie nie będzie paparazzich", mówi "SHOW" znajoma Śródki. Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą już na początku lipca...

 • "Ugotowani" w gwiazdorskiej obsadzie

  Magda Steczkowska, Kazimiera Szczuka, Kuba Bartnik i Piotr Najsztub wcielą sie w kucharzy w najbliższych odcinkach "Ugotowanych".

 • Borys Szyc się stacza

  Szokujące doniesienia znajomych i współpracowników 30-letniego aktora wskazują na to, że Borys nie był przygotowany na popularność, którą zdobył jakiś czas temu. Nie radzi sobie ze sławą oraz porzuceniem przez ukochaną.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Borys Szyc zaręczony!

  Źródła magazynu "SHOW" twierdzą, że Borys Szyc ("Przepis na życie")) wreszcie zdobył się na odwagę i poprosił Kaję Śródkę o rękę. Bardzo drogi pierścionek zaręczynowy z opalem ukochana aktora wybrała sama. "Borys dementuje pogłoski o zaręczynach, bo obiecał Kai, że na ich ślubie nie będzie paparazzich", mówi "SHOW" znajoma Śródki. Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą już na początku lipca...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

Dyskusje na temat: szyc zdobył
 • Re: Szyc boi się o swoją zawodową przyszłość

  ja odnoszę wrażenie, ze p. Borys, nie lubi grac i robi to tylko z łaski. Bedzie smutny koniec tego zarozumiałego, pyszniącego się sobą pana, bez talentu i pokory. Oceń siebie, o niego nie martw się. Zdobądź w życiu tylko tyle ile on zdobył.