• Informacje na temat:

  szyc zmienił nazwisko

Artykuły na temat: szyc zmienił nazwisko
 • Adam Krawczyk z serialu "Przyjaciółki" zmienił nazwisko! Teraz nazywa się...

  Adam Krawczyk, którego widzowie znają z serialu "Przyjaciółki", zmienił nazwisko na Adamonis. Jak mówi, nie boi się, że odbierze mu to fanów czy będzie musiał od nowa pracować na swoją popularność.

 • Borys Szyc: Wygląd mało dostojny, nieinteligencki typ

  Po maturze Borys Szyc chciał zdawać na medycynę, jednak aktorstwo zwyciężyło. Teraz może zrealizować marzenie z przeszłości, a przynajmniej udawać chirurga na planie serialu "Lekarze".

 • Adam Adamonis o zmianie nazwiska: początkowo reżyser „Przyjaciółek” wołał do mnie „adonis”

  .... W przeszłości nazwisko zmienił m.in. Borys Szyc. Wcześniej nazywał się Michalak, jednak przez żal do ojca, który zostawił jego matkę, wziął właśnie nazwisko panieńskie mamy.(...) informacyjną Newseria Lifestyle. Aktor zmienił nazwisko w lipcu, po śmierci dziadka, na którego przez całe życie mógł liczyć. Gdyby tego nie zrobił, nazwisko zostałoby zapomniane. Koledzy z planu...

 • Borys Szyc: Największe wyzwanie?

  Borys Szyc zdecydował się na niemały wysiłek. Artysta rozpoczął niedawno treningi, gdyż przygotowuje się do startu w thriatlonie.

 • Prawdziwe nazwiska gwiazd

  Borys Szyc nie jest tak naprawdę Borysem Szycem? Okazuje się, że aktor naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. A jak jest w przypadku innych gwiazd zarówno polskich jak i zagranicznych? Sprawdźcie to!

 • Szyc poważnie skłócony z ojcem

  Od kilku lat trwa konflikt między Borysem Szycem i jego ojcem, Jerzym Michalakiem. Poszło o to, że aktor na studiach zdecydował się zmienić nazwisko.

 • "Boję się, że będą mnie wyławiać"

  Aktor Borys Szyc zdecydował się na niemały wysiłek. Artysta rozpoczął już treningi do thriatlonu. Nam opowiedział o treningach, strachu i połączeniu pracy z ćwiczeniami.

 • Małgorzata Kożuchowska stworzy własną kolekcję?

  Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za ikonę modowego stylu. Dziś nosi ubrania od najlepszych projektantów, ale kiedyś potrafiła błyszczeć i budzić podziw w kreacjach, które... szyła sama! Nie jest(...) środków. Pamiętam, jak mama szyła mi spódnicę z płótna harcerskiego, bo w sklepach nie było żadnych fajnych materiałów, albo robiła mi na drutach getry czy czapki. Dziś wiele się zmieniło, jeśli chodzi...

 • "Klan": 20 lat na antenie!

  ...(Grażynka), Paulina Holtz i Kaja Paschalska (Agnieszka i Ola). - W najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że spędzimy ze sobą aż tyle lat - mówi Tomasz Stockinger, a Andrzej Grabarczyk, przyznaje(...) wielkich karier. W serialu swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiali m.in. Joanna Brodzik, Borys Szyc, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Mikołaj Krawczyk i Antoni Pawlicki. Studenci...

 • Ojciec Borysa Szyca rozżalony. Znany syn nie interesuje się nim!

  Jeden krok do przodu, dwa do tyłu - tak wyglądają relacje Borysa Szyca (37 l.) ze skłóconym ojcem. Czy aktor pogodzi się z nim dla dobra córki? Dziewczynka nie widziała dziadka od lat.

Wideo na temat: szyc zmienił nazwisko
 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: szyc zmienił nazwisko