• Informacje na temat:

  szyc znowu

Artykuły na temat: szyc znowu
 • Borys Szyc wciąż walczy, by nie pić

  Aktor znowu był wystawiony na pokusy. Każdego dnia toczy trudny bój o siebie.

 • Katarzyna Herman w filmie Agnieszki Holland

  Katarzyna Herman przygotowuje się do roli w thrillerze "Pokot" w reżyserii Agnieszki Holland. Film będzie ekranizacją powieści Olgi Tokarczuk. Zdjęcia mają się rozpocząć już w czerwcu. Jesienią natomiast Katarzynę Herman będzie można oglądać w obrazie "Panie Dulskie" na podstawie sztuki Gabrieli Zapolskiej.

 • Borys Szyc odbudował relacje z matką swojej córki

  Borys Szyc i Anna Bareja najwyraźniej zapomnieli o dawnych nieporozumieniach i dziś nawet się przyjaźnią.

 • Borys Szyc w japońskim filmie

  Borys Szyc opowiada o pracy przy nowej serii "Czasu honoru". Aktor zdradza również, że zagra w japońskiej produkcji, która wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

 • "Czas honoru": Borys Szyc w japońskim filmie!

  Borys Szyc opowiada o pracy przy nowej serii serialu "Czas honoru". Zdradza również, że zagra w japońskiej produkcji, która wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

 • Borys Szyc: Kożuch, polonez i dolary

  W jego towarzystwie nikt nigdy się nie nudzi! Poczuciem humoru mógłby obdzielić pół Polski. Wystarczy, że zrobi jeden grymas i już wywołuje grupowy śmiech - takiego Borysa Szyca nie znacie.

 • Szyc i Ostaszewska zostali... lektorami

  Maja Ostaszewska i Borys Szyc, czyli Beata Darmięta i Jerzy Knape z "Przepisu na życie", zaangażowali się w powstanie pierwszych audiobooków z nowej serii literackiej "Gorzka Czekolada".

 • "Oficerowie" znowu w akcji

  Pod koniec lipca rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii "Oficerów", kontynuacji serial u "Oficer". Emisja sensacyjnej produkcji odbędzie się w telewizyjnej Dwójce w przyszłym roku.

 • Joanna Przetakiewicz nie tylko nie potrafi szyć! Kolejna jej słabość wyszła na jaw!

  Joanna Przetakiewicz (49 l.) w ostatnim odcinku programu „Azja Express” pokazała, że nie do końca radzi sobie z szyciem ubrań. Teraz znowu udowodniła, że ma problem z jedną z najbardziej podstawowych czynności…

 • Olbrychski: Znowu nas ktoś wyprzedził

  - Polacy się zbierali, zbierali, ale jakoś się nie zebrali... Znowu nas ktoś wyprzedził w ekranizacji pięknych kart naszej historii - Daniel Olbrychski mówi o międzynarodowej koprodukcji "Bitwa pod Wiedniem", w której wciela się w postać generała Marcina Kazimierza Kątskiego.

Wideo na temat: szyc znowu
 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: szyc znowu