• Informacje na temat:

  szymon adamczyk

Artykuły na temat: szymon adamczyk
 • Adamczyk rozstał się z 19-latką?

  O romansie Piotra Adamczyka (36 l.) z młodziutką modelką, Miss Nastolatek południowej Wielkopolski - Magdaleną Fabiańską (19 l.) ostatnimi czasy było bardzo głośno. Środowisko aktorskie huczało od plotek. Sam zainteresowany nie krył zadowolenia z faktu, że tak młoda kobieta zainteresowała się jego osobą. Podczas wizyty w programie Szymona Majewskiego z zadowoleniem stwierdził nawet, że jego nowa...

 • Najpiękniejsi Polacy 2005

  Piotr Adamczyk, Paweł Deląg i Sebastian Karpiel-Bułecka znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • Najpopularniejsi w TV

  Premier Tusk, prezydentowa Kaczyńska, Szymon Majewski i Ebi Smolarek znaleźli się wśród laureatów Plebiscytu Wiktory 2007. Gala wręczenia nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych odbyła się 31 maja w Warszawie.

 • Najpiękniejsi Polacy 2007

  Piotr Adamczyk, Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Olivier Janiak i Krzysztof Ibisz znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2007". W ubiegłym roku zwyciężył Maciej Zakościelny.

 • Przyjaciel playboya

  Grzegorz Małecki, znany widzom między innymi z roli Szymona Gajewskiego w "M jak miłość", wystąpi w komedii pt. "Och, Karol 2". Tym razem zagra najlepszego przyjaciela tytułowego bohatera Karola Górskiego (Piotr Adamczyk).

 • Masuje i wachluje Borysa Szyca

  Bilguun Ariunbaatar, reporter mongolskiej telewizji, znany z programu "Szymon Majewski Show", wystąpił u boku Borysa Szyca w filmie o zakochanych krasnalach ogrodowych - "Gnomeo i Julia". Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć, co wyniknęło z tego spotkania.

 • Żerań

  .... Okazuje się, że denat Karol Adamczyk, niedawno burzliwie rozstał się ze swoim partnerem Szymkiem. Brak alibi Szymona oraz wskazówki z listu pożegnalnego Karola, wskazują jednoznacznie sprawcę...

 • "Telekamery 2006": Nominacje

  Joanna Brodzik ( serial "Magda M."), Piotr Adamczyk ( "Karol - człowiek, który został Papieżem" ) i wokalistka Monika Brodka znaleźli się w gronie nominowanych do "Telekamer 2006", nagród przyznawanych od 9 lat przez czytelników TeleTygodnia. Swoje ulubione gwiazdy telewizyjne roku czytelnicy gazety mogą wybierać od poniedziałku, 21 listopada.

 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Ewa Bukowska wraca nad rozlewisko po 8-letniej przerwie

  ...w filmach ("Wrony", "Lato miłości") i serialach ("Fala zbrodni", "Galeria"). Jest też autorką znakomitych i mądrych bajek dla dzieci, które napisała - jak mówi - dla swojego młodszego syna, Szymona. Poza(...) widzieliśmy ją w produkcjach z 2015 roku - w "Powiedz tak!" jako Dorotę Adamczyk oraz w jednym z odcinków "rodzinki.pl" jako Milenę. W roli matki Pauli w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" po raz pierwszy pojawi...

 • Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Jurek Owsiak to pierwsza trójka rankingu 100. najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy awansowali na listę spoza pierwszej dziesiątki. Rok temu na szczycie notowania był Marek Kondrat.

Zdjęcia na temat: szymon adamczyk
Wideo na temat: szymon adamczyk
 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...