• Informacje na temat:

  szymon bobrowski instynkt

Artykuły na temat: szymon bobrowski instynkt
 • "Instynkt": Rodzina jest najważniejsza!

  Szymon Bobrowski, czyli Krzysztof Tarkowski z "Instynktu", bardzo rzadko bywa na bankietach czy środowiskowych imprezach. Kiedy jednak się na nich pojawia, zazwyczaj jest sam. Kilka dni temu zrobił wyjątek od tej reguły i na pokazie prasowym serialu "Instynkt" pokazał... żonę!

 • Bobrowski: "Instynkt" jak film akcji

  Szymon Bobrowski od marca pojawi się na ekranach telewizorów u boku Danuty Stenki w nowym serialu kryminalnym "Instynkt". Aktor opowiada o swojej nowej roli i zawodzie, który jak mówi, sprawia, że jest szczęśliwym człowiekiem.

 • Nowy serial: "Instynkt"

  ...) i chorobliwie ambitnego prokuratora Grzegorza Wójcika (Piotr Głowacki). Zawodowym partnerem Anny Oster jest podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski), mistrz wschodnich sztuk walki, który często(...) ("Kryminalni", "Policjanci"). Nie da się jednak ukryć, że głównym atutem serialu jest zaangażowanie Danuty Stenki, która zagra komisarz Annę Oster, panią komisarz obdarzoną niezwykłym instynktem. Dzięki...

 • 40. urodziny Szymona Bobrowskiego

  Szymon Bobrowski kończy w środę, 16 maja, 40 lat. Tuż przed osiągnięciem tego "magicznego" wieku, artysta doczekał się swojej najważniejszej roli w dotychczasowej karierze - w filmie "Bokser".

 • Danuta Stenka w serialu "Instynkt"

  Jedynka ma swojego detektywa w sutannie, a Dwójka postanowiła zatrudnić detektywa w spódnicy. Od początku roku trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Instynkt". Tym razem w roli detektywa, rozwiązującego zawikłane zagadki, została zatrudniona Danuta Stenka.

 • Danuta Stenka w serialu "Instynkt"

  Jedynka ma swojego detektywa w sutannie, a Dwójka postanowiła zatrudnić detektywa w spódnicy. Od początku roku trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Instynkt". Tym razem w roli detektywa, rozwiązującego zawikłane zagadki, została zatrudniona Danuta Stenka.

 • Danuta Stenka: Instynkt i miłość

  ...wyszłabym za mąż. Ostatnio na potrzeby serialu oglądaliśmy moje ślubne zdjęcia i Szymon Bobrowski zauważył, że wyglądam na nich na bardzo szczęśliwą osobę. Co nie do końca jest prawdą. Wtedy, te 28(...) kryminalny, w ułamku sekundy zdecydowałam, że chcę w nim zagrać. Tytuł serialu nawiązuje do Pani bohaterki. Oster kieruje się głównie własnym instynktem... - Tak, Anna nie prowadzi dochodzenia w sposób...

 • "Instynkt": Krwawa przestroga

  Na warszawskiej Pradze trwają zdjęcia do pięciu ostatnich odcinków (9-13) kryminalnego serialu "Instynkt" w reżyserii Patryka Vegi. Im bliżej końca, tym sytuacja bardziej się zagęszcza i komplikuje.

 • Polskie seriale docenione przez Amerykanów

  ..."Głęboka woda" i "Instynkt" otrzymały Złote Tablice 48. edycji międzynarodowego konkursu produkcji telewizyjnych Hugo TV Awards. Uroczysta gala odbyła się w nocy z czwartku na piątek w Chicago.

 • Szymon Bobrowski: Czarujący brutal

  W przerwie między zdjęciami do trzeciej i czwartej serii "Lekarzy" Szymon Bobrowski nie miał odpoczynku od sali szpitalnej.

Zdjęcia na temat: szymon bobrowski instynkt
Wideo na temat: szymon bobrowski instynkt
 • Na planie serialu "Instynkt"

  Danuta Stenka i Szymon Bobrowski w objęciach Patryka Vegi - zapraszamy na plan nowego serialu kryminalnego "Instynkt".

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • Swing

  Pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych – znajdziemy tu bowiem...