• Informacje na temat:

  szymon bobrowski międzyzdroje

Artykuły na temat: szymon bobrowski międzyzdroje
 • Gwiazdy na wyciągnięcie ręki!

  Szymon Bobrowski, czyli Bronek z serialu "Krew z krwi", Cezary Kosiński, czyli Paweł Leszczyński z "Licencji na wychowanie", i Zofia Czerwińska, czyli Malinowska ze "Świata według Kiepskich", to pierwsze gwiazdy, które przyjechały do Międzyzdrojów na 17. już Festiwal Gwiazd. Organizatorzy spodziewają się, że do końca tygodnia nadmorskie miasteczko odwiedzi prawie setka aktorek i aktorów!

 • Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

  ..."Czterdziestolatka". - To zaszczyt znaleźć się w gronie najważniejszych dla polskiego filmu i teatru osób, które już odcisnęły swoje dłonie w Międzyzdrojach. Czego więcej chcieć? - mówił z kolei Szymon Bobrowski...

 • ​"Na dobre i na złe": Przyjaciele mówili na nią Duśka

  .... - Nie chcę demonizować tego doświadczenia, chociaż moi młodsi koledzy (Agnieszka Warchulska, Szymon Bobrowski i Przemysław Sadowski - przyp. aut.) podkreślają, że to, iż zagrali tak znakomicie(...) niesłychanie do przodu i gra bardzo dobrze. Szymon Bobrowski też w międzyczasie już coś zagrał. Przemek Sadowski był tuż po szkole i uważam, że jest rewelacyjny. W ogóle uważam, że oni grają po amerykańsku...

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Spektakle, koncerty, wystawy i cieszące się dużą popularnością wśród publiczności spotkania z artystami to tylko niektóre z atrakcji rozpoczynającego się w środę, 4 lipca, 17. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • 17. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Już po raz 17. do Międzyzdrojów zjechały się nasze rodzime gwiazdy. Stało się tak za sprawą Festiwalu Gwiazd, który potrwa do najbliższej niedzieli, 8 lipca.