• Informacje na temat:

  szymon hołownia prywatnie

Artykuły na temat: szymon hołownia prywatnie
 • Bogusław Kaczyński: Kariera wygrała z żoną

  ...wiadomo, że często moim gościem była wybitna artystka, która prywatnie okazywała się kompletną niemową. Jeśli siedziała i milczała, to za nią mówiłem. Przeżywałem chwile straszne" - bronił się. Muzyka(...) pasmo tragedii zmusiło go do przewartościowania życia. Poddać się? Nigdy! W marcu 2007 r. miał 65 lat i mnóstwo planów na przyszłość. "I w tych planach nie było miejsca na chorobę" - mówił Szymonowi...

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

 • Skawiński ujawnia prawdę o Chylińskiej!

  Dziś Agnieszka kojarzona jest głównie jako jurorka w show TVN oraz popowa gwiazda, która lansuje hit za hitem. Prywatnie Chylińska od lat związana jest z partnerem Markiem, ojcem jej trojga dzieci(...) ten tekst na spotkanie z mężczyzną" - przypomina Skawiński. Później jednak Aga trafiła na Szymona Hołownię i się nawróciła, o czym informowała w wywiadach. "Gdy ludzie mówią o nawróceniu - strasznie...

 • Hołownia i Prokop: Co ich łączy?

  Szymon Hołownia i Marcin Prokop stanowią zgrany duet, ale prywatnie są bardzo różni. Ten pierwszy miał być zakonnikiem, ten drugi nie wierzy nawet w instytucję małżeństwa.

 • Kuba Wojewódzki traci nad sobą kontrolę!? Czuje, że to koniec jego kariery?

  Na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u pojawiły się wszystkie największe gwiazdy stacji. Ale tylko Kuba Wojewódzki (51 l.) nie dostał braw od licznie zgromadzonych dziennikarzy.  "Dajcie mu trochę oklasków. Dla niego to jak lajki"– prowadzący imprezę Szymon Hołownia próbował ratować niezręczną sytuację, zachęcając zebranych do owacji. Na próżno. Gwiazdora przywitało wymowne milczenie...

 • "Mam talent": Prokop zatrzyma Hołownię?

  Szymon Hołownia nosi się z zamiarem odejścia z "Mam talent" po czwartej edycji. Współprowadzący, a prywatnie jego przyjaciel, Marcin Prokop będzie go namawiał, by tego nie robił.

 • "Mam talent" po raz piąty. Prokop i Hołownia uratują show?

  W sobotę, 1 września, ruszy piąta edycja programu "Mam talent". Będzie to jedyny show na żywo w jesiennej ramówce TVN-u. Czy twórcom programu uda się powstrzymać spadki oglądalności?

 • Adro rozbujał "Mam talent"

  22-letni reggaeowiec z Brzeszcz był jednym z bohaterów kolejnego odcinka piątej serii "Mam talent".

 • Marcin Prokop uwielbia spory

  Pisaliśmy w zasadzie osobno. Żaden z nas nie wiedział, co zawierać będzie część drugiego - zdradza Marcin Prokop, który wspólnie z Szymonem Hołownią napisał kolejną książkę. Co ciekawe zadedykował ją... Dorocie Wellman.

 • Prokop obronił Wojewódzkiego

  "Podziwiam tych ludzi i kibicuję im z całego serca" - mówi Marcin Prokop o uczestnikach programu "Mam talent!".