• Informacje na temat:

  szymon hołownia żona

Artykuły na temat: szymon hołownia żona
 • Szymon Hołownia: Nie zakonnik a mąż!

  Style", tyle że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię - napisał Szymon Hołownia (42 l.). Zdanie to wywołało falę komentarzy. - To on ma żonę i córkę? - dziwili się jego fani. Mało kto wiedział, że Szymon założył rodzinę. Na jego Facebooku jest dużo fotografii dzieci z całego świata, którym pomaga poprzez dwie fundacje. Zdjęcia córki nie ma. Nie...

 • Prokop i Hołownia krzykną "Mamy Cię!"

  Nieprzyzwoicie inteligentni, zawstydzająco błyskotliwi, czasem tajemniczy i zawsze nieprzewidywalni. Wielokrotnie udowodnili, że do prowadzenia programów rozrywkowych "mają talent". Łączy ich szorstka męska przyjaźń lub, jak kto woli, uprzejma złośliwość.

 • Szymon Hołownia przypadkiem zdradził sekret ze swojego życia prywatnego!

  Szymon Hołownia (42 l.) przypadkiem ujawnił, że jest żonaty oraz ma dziecko. Dotąd nikt o tym nie wiedział!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Szymon Hołownia może być dumny z żony! Niesamowite, czym się zajmuje!

  Media wciąż rozgrzewają wieści o tym, że Szymon Hołownia (43 l.) być może wystartuje w wyborach prezydenckich. O życiu prywatnym dziennikarza nie wiemy zbyt wiele. Jednak ostatnio wyszło na jaw, czym zajmuje się żona prezentera.

 • Marcin Prokop uwielbia spory

  Pisaliśmy w zasadzie osobno. Żaden z nas nie wiedział, co zawierać będzie część drugiego - zdradza Marcin Prokop, który wspólnie z Szymonem Hołownią napisał kolejną książkę. Co ciekawe zadedykował ją... Dorocie Wellman.

 • Szymon Hołownia już nie ukrywa szczęścia

  To najlepszy doradca, niedościgły wzór spokojnej pewności, w żartach - mistrzyni zwięzłej pointy, wspaniała mama Mani. Ale przede wszystkim - to moja kochana, piękna Ula - napisał z uczuciem o żonie Szymon Hołownia (43).

 • Nowy partner Kingi Rusin

  Jest już prawdopodobny zwycięzca castingu na partnera Kingi Rusin w programie "Dzień dobry TVN". Była żona Lisa ma szansę na młodą krew przy sowim boku - 25-letniego Łukasza Sobolewskiego.

 • Szymon Hołownia: Jeszcze nie wygrał wyborów prezydenckich, a tu takie wieści

  W życiu Szymona Hołowni (43 l.) szykują się wielkie zmiany.

 • Co dalej z Kingą Rusin?

  Gwiazdą czerwca w serwisach plotka rskich była Hanna Lis . Lipiec upływa pod dyktando Kingi Rusin.

Wideo na temat: szymon hołownia żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…