• Informacje na temat:

  szymon majewski przebrany

Artykuły na temat: szymon majewski przebrany
 • Majewski złamał żałobę narodową?

  Telewizja Polska oskarża Szymona Majewskiego o złamanie żałoby narodowej w poniedziałek, 21 września. Showman pojawił się przed siedzibą stacji w przebraniu Ędwarda Ąckiego i oświadczył, że został nowym prezesem TVP.

 • Serialowy przewodnik

  .... Prosi ukochanego, by wszystko jeszcze raz przemyślał... odc.1773 Marysia cały dzień spędza w szlafroku. Coraz częściej sięga też po alkohol. Kinga i Szymon obawiają się, że sobie coś zrobi... Tymczasem Dominik kolejny raz bawi się w konserwatora w salonie mody. Sabina zauważa jego zdolności "złotej rączki". Natychmiast proponuje mu pracę. odc.1774 Marysia próbuje wyjaśnić Szymonowi, że nie...

 • Górniak - najgorzej ubrana w Polsce (zobacz zdjęcia!)

  ...wygląda przy niej jak skromna bibliotekarka. 5. Katarzyna Hall , minister edukacji Nie ufa fryzjerom, na shopping nie ma czasu. A stylista to jej wróg. Najlepiej ubrani 2007: 1. Szymon Majewski , satyryk Za styl eklektyczny, buntowniczy, pozornie groteskowy, trudny do podrobienia. 2. Beata Sadowska , prezenterka TVP Skutecznie lansuje styl miejski. Jej znaki rozpoznawcze to: dopasowane...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Szymon Majewski: Będę Lodzią

  "Szymon Majewski Show" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych rozrywkowych programów ostatnich lat. Jego gospodarz znany jest z tego, że wyśmiewa i parodiuje znanych celebrytów oraz polityków. Czego możemy oczekiwać w jesiennych odcinkach?

 • Janda reżyseruje Kopciuszka

  We wrześniu na antenie TVP, TVN i TVN24 będzie można zobaczyć 20-minutową inscenizację bajki "Kopciuszek", w której zagrali znani dziennikarze, m.in. Kamil Durczok i Monika Olejnik. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zdjęcia do przedstawienia, wyreżyserowanego przez Krystynę Jandę, odbyły się w weekend (24 - 26 czerwca) w studiu telewizyjnym na Woronicza.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • Maleńczuk: Odbrązowić Republikę

  Maciej Maleńczuk wraz z zespołem Psychodancing przygotowuje się do wrocławskiego koncertu Nowe Brzmienie Republiki. Muzycy pracują nad pięcioma utworami: "Fanatycy ognia", "Arktyka", "Koniec czasów", "W ogrodzie Luizy" oraz "Przeklinam cię za to..."

 • Najlepiej i najgorzej ubrani 2007

  Podobno nie szata zdobi człowieka, ale jak się okazuje wygląd jest równie ważny jak talent i osiągnięcia.

 • Mariolka miała szczęście

  Igor Kwiatkowski nie zwalnia tempa. Nie narzeka też na ilość napływających propozycji. Przy okazji zdradza, co nowego u Mariolki, czyli postaci, która wprowadziła jego Paranienormalnych do kabaretowej elity.