• Informacje na temat:

  szymon majewski przeżył

Artykuły na temat: szymon majewski przeżył
 • Szymon Majewski bardzo przeżył śmierć mamy. Teraz chce oddać jej hołd w wyjątkowy sposób

  Szymon Majewski (50 l.) był bardzo związany ze swoją mamą. Kiedy zmarła ponad 10 lat temu, popadł w depresję. Dziś chce przygotować o niej monodram.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Szymon Majewski kilka lat temu stracił apartament. Teraz ma piękny dom!

  Szymon Majewski (48 l.) i jego żona przeżyli koszmar, gdy spaliło im się mieszkanie. Teraz mają nowy dom i są w nim naprawdę szczęśliwi.

 • Janda nie może sobie poradzić z Szymonem Majewskim

  W warszawskim Och-Teatrze Krystyny Jandy znalazł swoje miejsce Szymon Majewski. Showman występuje w monodramie "One mąż show". Majewski przyznaje, że Janda jest legendą aktorską i jest względem niego, jako aktora amatora, surowa w ocenach.

 • Majewski zrobił sobie tatuaż

  ...nieskończona - z uśmiechem na twarzy opowiada Szymon (44 l.). Przy tym oczywiście z rozmachem gestykuluje, macha nogą, rozgląda się we wszystkie strony i pisze SMS-a. Do żony. Że tęskni i kocha, ale nie wie gdzie zostawił klucze do ich domu... Żartowniś ze łzami w oczach Gdy Szymon spaceruje z żoną po ulicach Warszawy, odwracają się za nimi głowy. On popularny, ona piękna. Ale był czas, gdy...

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • "W Mongolii mam trzy żony"

  Naprawdę nazywa się Bilguun Ariunbaatar i gwiazdą telewizji stał się przez przypadek. Chciał być dziennikarzem TVP INFO, trafił do programu Szymona Majewskiego.

 • Gra przystojnego ginekologa

  Mimo wielu ról filmowych i teatralnych Rafał Rutkowski zyskał popularność, wcielając się w postać doktora Kraśnika w komediowym serial u "Daleko od noszy".

 • Hanka Bielicka: Jaka była naprawdę?

  ...w programie Szymona Majewskiego 6 marca 2006 r. Żartowała, ale powiedziała mu po cichu, że to jej pożegnanie. Trzy dni później trafiła do szpitala z tętniakiem aorty. Lekarze byli bezradni. Zmarła(...) życie los jedną ręką jej dawał, a drugą odbierał. Przeżyła szczęśliwe dzieciństwo. Uprawiała ukochany zawód, miała tłumy wielbicieli. Jeżdżąc ze swoimi monologami Pietrusińskiej zwiedziła świat...

 • Wszystkie mięśnie Bilguuna

  Był największym objawieniem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mało kto wierzył, że Bilguun Ariunabataar dojdzie aż do finału tanecznego show.

Zdjęcia na temat: szymon majewski przeżył
 • Szymonowi Majewskiemu spłonęło mieszkanie.
Wideo na temat: szymon majewski przeżył
 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...

 • Młyn i Krzyż

  "Młyn i Krzyż", to tytuł książki poświęconej obrazowi Petera Bruegela, Droga na Kalwarię. Napisał ją Michael Gibson, wieloletni krytyk sztuki w "Herald Tribune" i światowej sławy ekspert malarstwa flamandzkiego. Mieszkający w Paryżu Amerykanin zobaczył w paryskim kinie film "Angelus" Lecha Majewskiego, po czym odszukał rezysera i zaprosił do siebie, by wspólnie skonstruować scenariusz nowego filmu. Film, osadzony w roku 1564 - tym samym, w którym Bruegel namalował swoje arcydzieło - splata...

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...