• Informacje na temat:

  szymon majewski show nowe odcinki

Artykuły na temat: szymon majewski show nowe odcinki
 • "M jak miłość": Nowe twarze - nowe początki!

  ...m.in. wykonując świetne parodie w programie "Szymon Majewski Show"). Lekarka postanowi zostać na stałe nie tylko w kraju, ale też w Grabinie - i zdobędzie pracę w lokalnej przychodni. A Mostowiacy...

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Szymon Majewski powraca

  Gośćmi pierwszego odcinka "Szymon Majewski Show" po wakacyjnej przerwie będą Tomasz Karolak i Tomasz Majewski - złoty medalista na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Na baczności powinni się mieć polscy politycy i gwiazdy show-biznesu. Na pierwszy ogień pójdzie Radosław Majdan, który zadebiutuje w? "rozmowach w tłoku". Majewski przygotował także parodię Tomasza Raczka, w którego wcieli się...

 • Ile zarobił Szymon Majewski?

  Szymon Majewski może tegoroczną wiosnę zaliczyć do niezwykle udanych. Jego program oglądało ponad 3 mln osób. Stacja zarobiła na emisji show 23 mln złotych.

 • Majewski atakuje Rusin

  W swoim nowym show Szymon Majewski nabija się z książki Kingi. Czy ataki na literacki debiut dziennikarki nigdy się nie skończą?

 • Szymon Majewski: "W końcu postanowiliśmy być śmieszni"

  Niebawem zobaczymy nowe odcinki popularnego programu "Szymon Majewski Show". Czym tym razem rozbawi nas prowadzący i jego ekipa? Wiadomo na przykład, że nowymi bohaterami "Rozmów w tłoku" będą m.in. Kuba Wojewódzki i Stefan Niesiołowski. Ale to nie wszystkie zmiany.

 • Jungowska i Kammel w nowym serialu

  ...zasiadać będą Edyta Jungowska i Katarzyna Kwiatkowska, znana dotychczas przede wszystkim jako świetna parodystka z programu "Szymon Majewski Show". Według zapowiedzi realizatorów "Babskiej jazdy...

 • Ostatni odcinek "BrzydUli"

  Począwszy od 22 grudnia TVN zrezygnuje z emisji "BrzydUli". Miejsce produkcji zajmą powtórkowe odcinki sitcomu "Trzy po trzy - numery z kwatery".

 • Co obejrzymy w TVN wiosną?

  Konferencję poprowadzili Szymon Majewski, Andrzej Sołtysik oraz dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. Jak zwykle nie zabrakło nowości. Już niedługo zobaczymy na antenie dwa nowe seriale(...), Bartek Kasprzykowski oraz Jan Wieczorkowski. Ponoć zapowiada się atrakcyjnie, zwłaszcza że część zdjęć kręcono na Maderze. W ramówce pojawią się też nowe odcinki "Niani", "Na Wspólnej" oraz...

 • Nowe seriale i programy

  Dwa nowe seriale , program podróżniczy Martyny Wojciechowskiej, druga edycja show "Mam talent" oraz kolejny "Taniec z gwiazdami" - to tylko kilka propozycji, które przygotowała na jesień telewizja TVN.