• Informacje na temat:

  szymon majewski zdjęcia

Artykuły na temat: szymon majewski zdjęcia
 • Szymon Majewski wciąż ma żal do TVN-u?

  Szymon Majewski (48 l.) rozstał się ze stacją w niezbyt przyjemnych okolicznościach.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • ...​Szymon Majewski (48 l.) trafił do szpitala?! Tak wynikałoby z opublikowanego przez niego zdjęcia. Jednak ze względu na naturę komika trudno zgadnąć, jak jest naprawdę i czy owa fotka nie jest tylko żartem.

 • Szymon Majewski w teatrze o swoim małżeństwie

  W warszawskim Och-Teatrze w piątek, 13 czerwca, odbędzie się premiera spektaklu "One Mąż Show!", w którym Szymon Majewski opowie o 25 latach znajomości ze swoją żoną i o życiu we dwoje. Będzie to monolog okraszony dużą dawką humoru.

 • Szymon Majewski długo nie mógł pogodzić się z odejściem mamy

  Kiedy u progu dorosłości jego koledzy nosili przy sobie fotografie pierwszych dziewczyn, do których wzdychali, Szymon wciąż miał zdjęcie swojej mamy. - Byłem maminsynkiem. Nie wstydziłem się tego(...) czas, jednak tylko po to, by definitywnie zostawić żonę Marię i niespełna siedmioletniego Szymona. Zajmowali niewielkie, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie. W jednym pokoju mama ulokowała...

 • Szymon Majewski na deskach teatru

  Showman Szymon Majewski zadebiutuje w teatrze w podwójnej roli - napisał sztukę, w której zagra. Zobaczymy go w spektaklu "One Mąż Show". "Szymon udowodni, że ma niezwykły talent i poczucie humoru" - zapowiada Maria Seweryn z warszawskiego Och-Teatru.

 • Szymon Majewski (48 l.) postanowił w niecodzienny sposób wyrazić swoją solidarność z tragicznie zmarłym chłopcem. Poinformował o tym we wpisie na Facebooku.

 • Janda nie może sobie poradzić z Szymonem Majewskim

  W warszawskim Och-Teatrze Krystyny Jandy znalazł swoje miejsce Szymon Majewski. Showman występuje w monodramie "One mąż show". Majewski przyznaje, że Janda jest legendą aktorską i jest względem niego, jako aktora amatora, surowa w ocenach.

 • Szymon Majewski zakpił z Anny Lewandowskiej. Tak zareagowała!

  Niedługo po narodzinach Klary, córeczki Ani i Roberta Lewandowskich, pojawiła się na rynku książka "Healthy Mama" autorstwa żony piłkarza. Trenerka zaczęła też już tydzień po porodzie motywować na Instagramie fanki do ćwiczeń. Aktywność świeżo upieczonej mamy nie spodobała się Szymonowi Majewskiemu (49 l.). - Anna Lewandowska już wydała poradnik dla kobiet w ciąży! Za wcześnie? Może... ja tam...

 • DoriFi zatrzymuje lato: Banda wariatów w klapkach

  Tylko u nas możecie zobaczyć jak wyglądało zatrzymanie lata już w jesiennej aurze w teledysku do utworu "A ja tak lubię lalalato" debiutującej wokalistki DoriFi, śpiewającej do niedawna w programie "Szymon Majewski Show".