• Informacje na temat:

  szymon niemiec

Artykuły na temat: szymon niemiec
 • Szymon Łopacki poprosił o rękę Agnieszkę!

  Wygląda na to, że niebawem na ślubnym kobiercu stanie kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Tygodnik "Rewia" donosi o zaręczynach Szymona i Agnieszki!

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • Szymon Majewski: Ta terapia mu służy!

  Choć przez lata Szymon Majewski rozbawiał całą Polskę, w jego życiu nie brakowało dramatów. Dziś jest pogodzonym ze światem 50-latkiem, który ćwierć wieku spędził z tą samą ukochaną.

 • Zbyt abstrakcyjny Szymon Majewski

  Jedną z gwiazd polskiego festiwalu YouTube'a, który 6 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze, będzie Szymon Majewski. Popularny showman wyznaje, że raczej nie wiąże swojej przyszłości z internetem. "Jestem zbyt abstrakcyjny dla internautów" - stwierdza.

 • Edyta Olszówka i Szymon Bobrowski: To była licealna fascynacja

  ..., przeprowadziła się do Konina razem z rodzicami. Dla Szymona Bobrowskiego (46 l.) to rodzinne miasto. Jego ojciec był górnikiem, pracował w kopalni węgla odkrywkowego. Nieduże miasto położone nad(...) miejscowego kina Górnik, a potem długo dyskutowali o filmach. - Naszych przygód z Konina starczyłoby na niejedną powieść. Dla Edyty wtedy zrobiłbym dosłownie wszystko - wyznał po latach Szymon Bobrowski...

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • "Na Wspólnej": Marek zostanie sam z małym Szymonem?

  Tuż po tym, jak Zimiński (Grzegorz Gzyl) zgodził się dać rozwód Danucie (Lucyna Malec), na świat przyszedł jego syn, Szymon. Świeżo upieczona mama Natalia (Laura Breszka), z którą Marka połączył(...), wpadnie w panikę. Mały Szymon od razu poczuje, że mama jest bardzo zdenerwowana i zacznie płakać. Spanikowana Natalia nie będzie w stanie go uspokoić, co dodatkowo utwierdzi ją w przekonaniu, że nie...

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Szymon Majewski został felietonistą magazynu dla kobiet ceniących wartości chrześcijańskie

  Szymon Majewski (49 l.) w cotygodniowym felietonie będzie pisał o ważnych dla niego wartościach i wydarzeniach. Twierdzi, że jest zaszczycony nowym zawodowym wyzwaniem, tym bardziej że zazwyczaj oczekuje się od niego raczej tekstów o charakterze rozrywkowym, a nie refleksyjnym.

 • Zaręczyny podczas spektaklu "One Mąż Show"

  Podczas sylwestrowego spektaklu "One Mąż Show" Szymona Majewskiego dwoje widzów zaręczyło się. W przeciwieństwie do przyszłej panny młodej showman wiedział o planowanych oświadczynach i pomagał w ich organizacji. Przyznał, że kosztowało go to trochę nerwów, bał się bowiem, że dziewczyna może odmówić.

Zdjęcia na temat: szymon niemiec
Wideo na temat: szymon niemiec
 • Stać mnie na więcej

  Zdecydowanie stać mnie na więcej, stać mnie na filmy, które powstają w USA, stać mnie na filmy, które oglądam z zazdrością - mówi nam aktor Szymon Bobrowski - Nie dostaję takiego materiału, o jakim marzę - dodaje.

 • Katarzyna Kwiatkowska jako prostytutka

  Są we mnie duże pokłady życiowej mądrości - mówi nam Katarzyna Kwiatkowska (znana parodystka z programu "Szymon Majewski Show"), którą zobaczymy w nowym serialu Xawerego Żuławskiego, "Aida".