• Informacje na temat:

  szymon piotr

Artykuły na temat: szymon piotr
 • "Lekarze": Szymon Bobrowski leczy w teatrze!

  Szymon Bobrowski, czyli dr Piotr Wanat z "Lekarzy" tym razem wcieli się w rolę lekarza w spektaklu pt.: "Intryga". Sprawdź szczegóły!

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Piotr wybucha zazdrością!

  Szymon próbuje umówić się z Haną na randkę - a Piotr z trudem panuje nad zazdrością. Zapraszamy na 524. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • "Komisarz Alex": Piotr Stramowski marzył, by zagrać mordercę

  Piotr Stramowski, którego zobaczymy w 8. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" jako fotografa mordującego swoje modelki, od dawna marzył, by zagrać... psychopatę! - Chore umysły są po prostu ciekawe - twierdzi.

 • Gdynia 2014: "Bogowie" z Nagrodą Dziennikarzy

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego otrzymali Nagrodę Dziennikarzy Festiwalu Filmowego w Gdyni. Filmowej biografii Zbigniewa Religi przypadł również Złoty Klakier dla najdłużej oklaskiwanego filmu imprezy. Owacja po seansie "Bogów" trwała 6 minut i 17 sekund.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke myślą o wspólnej przyszłości...

  Piotr Stramowski, czyli psychiatra Szymon Dryl z „Na dobre i na złe”, i Katarzyna Warnke, czyli Iza Wanat z „Lekarzy”, przez kilka miesięcy trzymali w tajemnicy przed mediami fakt, że są parą. Dziś nie kryją już, że stracili dla siebie głowy i poważnie myślą o wspólnej przyszłości!

 • "Bogowie" w kinach Wielkiej Brytanii i Irlandii

  "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego biją rekordy frekwencji w polskich kinach. Po 10 dniach od premiery film obejrzało już ponad 745 tys. widzów. Fabularna opowieść o prof. Zbigniewie Relidze rusza również na podbój kin za granicą. Polską produkcję będzie można obejrzeć w 16 miastach w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

 • "Lekarze": Która zdobędzie serce Piotra?

  Piotr (Szymon Bobrowski) staje przed dylematem - czy powinien dać szansę Izie (Katarzyna Warnke) czy kontynuować związek z Magdą (Marta Ścisłowicz)? Żadna z pań nie chce dać za wygraną!

 • UFly w Holandii: Czysta muzyczna przyjemność

  Poznańska grupa UFly ogłosiła, że w listopadzie ukaże się ich nowa płyta "Love Smugglers". W tym miesiącu zespół zagra też trzy koncerty w Holandii u boku tamtejszej formacji Kensington.

Zdjęcia na temat: szymon piotr
Dyskusje na temat: szymon piotr