• Informacje na temat:

  szymon szyc

Artykuły na temat: szymon szyc
 • Borys Szyc zagra w "Lekarzach"!

  Ruszyły zdjęcia do 5. serii "Lekarzy". Możemy zdradzić, że ten sezon będzie pełen zwrotów akcji i niespodzianek! Pierwszą jest… Borys Szyc w roli chirurga, Przemka Karskiego.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • "Lekarze": Co wydarzy się w 5. sezonie?

  ...w Toruniu rozpocznie nowy chirurg - przystojny Przemek Karski (Borys Szyc). Ponieważ jednak lekarz przez wiele lat jeździł w pogotowiu, potrzebuje świetnego nauczyciela, który wprowadzi go w realia(...) U Wanatów zacznie się układać. Iza (Katarzyna Warnke) i Piotr (Szymon Bobrowski) będą mieli dziecko. Iza upora się z nałogami, by stworzyć prawdziwą rodzinę. Jednak doktor Magda (Marta Ścisłowicz), była...

 • Borys Szyc zagra w "Lekarzach"

  Popularny aktor Borys Szyc dołączył do obsady serialu "Lekarze". Artysta wciela się w chirurga, który skrywa wiele tajemnic. Zdjęcia do piątej edycji rozpoczęły się w środę.

 • "Lekarze": Nowe romanse, pożegnania i... ślub!

  Przemysław Karski (Borys Szyc)., który trafi do Copernicusa w ramach specjalizacji chirurgicznej. Na dobry początek połączy ich ta sama pasja: sport. Daniel Orda (Wojciech Zieliński) wróci do(...) (Szymon Bobrowski) stanie w obliczu wyboru: praca w szpitalu czy szczęście u boku żony Izy (Katarzyna Warnke). Ginekolog znów wplącze się w aferę kryminalną. Elżbieta Bosak (Danuta Stenka) padnie...

 • Grochowska dziwką, Szyc zakonnikiem

  Uroczystą projekcją filmu "Południe-Północ" Łukasza Karwowskiego z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Borysa Szyca rozpoczął się w piątek, 6 października, 22 Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy (WMFF). Wydarzeniem pierwszego dnia imprezy był jednak pokaz najnowszego filmu Darrena Aronofskiego "Źródło".

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając wesprze rodziny żołnierzy poległych w Afganistanie

  ...atrakcją niedzielnego meczu, na boisku o punkty dla Gortat Teamu powalczą m.in. Borys Szyc, czyli chirurg Przemek Karski z "Lekarzy", Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru", Tatiana(...)" trener Szymon Bartoszek. Podobno Aneta najlepiej radzi sobie z rzutami za 3 punkty (wykonuje się je zza linii oddalonej od kosza o prawie 7 metrów!). Wszystkich, którzy chcieliby na własne oczy...

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  Borys Szyc. I jeszcze Robert Chojnacki. Szyc stwierdził: "W ogóle się nie zastanawiaj, pierdol konwenanse". A Chojnacki: "Jak nie ty, to ja się z nią ożenię". Przekonał mnie, saksofonista jeden(...) szczęście była w domu też Agnieszka, synowa z pięcioletnim wtedy synkiem Szymonem. Zacząłem się z nim bawić i nagle mały puszcza farbę: "Wujek, a ty się ożenisz z naszą Edytką?". Agnieszka na to...

 • Masuje i wachluje Borysa Szyca

  Bilguun Ariunbaatar, reporter mongolskiej telewizji, znany z programu "Szymon Majewski Show", wystąpił u boku Borysa Szyca w filmie o zakochanych krasnalach ogrodowych - "Gnomeo i Julia". Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć, co wyniknęło z tego spotkania.

Zdjęcia na temat: szymon szyc