• Informacje na temat:

  szymon wydra rodzina

Artykuły na temat: szymon wydra rodzina
 • Wydra sprzątał ptasie kupy

  Kolejna gwiazda promuje się za pomocą ckliwych historii sprzedawanych prasie. Tym razem piosenkarz Szymon Wydra (32 l.), od niedawna znany także jako poskramiacz fok, wspomina na łamach brukowca swoje trudne dzieciństwo.

 • Nauczyciel wspomina piosenkarza

  Grzeczny, cichy, spokojny - tak o pochodzącym z Radomia liderze Carpe Diem Szymonie Wydrze mówi jego były nauczyciel ze szkoły podstawowej Włodzimierz Wolski, obecnie radomski rzecznik praw dziecka.

 • "Nienawidzę śpiewać o pierdołach"

  W 1992 roku Szymon Wydra założył zespół Carpe Diem. Na przestrzeni lat zebrał on sporo nagród oraz kilkakrotnie gościł na listach przebojów lokalnych stacji radio wych. Prawdziwa kariera rozpoczęła się jednak dopiero wówczas, gdy Szymon dostał się do finału pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Co prawda nie wygrał go, ale stał się osobą popularną, dzięki czemu nagrał swój debiutancki album

 • Białoruska Ostrowska

  Już dziś, w niedzielę 9 grudnia, w Białymstoku odbędzie się koncert dla Polaków z Białorusi, z udziałem wielu popularnych gwiazd muzyki.

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na żywo niezwykłej gali potrwa aż 3 godziny.

 • Madonna: Sukces także w Polsce!

  Album "Confessions On A Dance Floor" Madonny podbija listy przebojów na całym świecie. Nic dziwnego, że na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce także znalazł się na 1. miejscu. "Królowa popu" zepchnęła na 3. pozycję Jean Michel Jarre'a i płytowy zapis jego pamiętnego występu z okazji 25-lecia "Solidarności" "Live From Gdansk - Koncert w Stoczni".

 • Ruszył "Gwiezdny Cyrk"

  "Gwiezdny Cyrk", czyli gwiazdy na prawdziwej arenie cyrkowej, już dziś zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Nowe show to jedna z najdroższych produkcji telewizyjnych na żywo.

 • Kto wygra walkę o widza?

  Już w weekend startują trzy nowe muzyczne programy: "X-Factor", "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Który z nich okaże się najbardziej atrakcyjny dla polskich widzów i tym samym stanie się hitem wiosennej ramówki swojej stacji?

 • Muzycy to też kibice

  Kazik i Muniek kibicują Legii Warszawa, raper Peja Lechowi Poznań, w Krakowie Andrzej Sikorowski wspiera Wisłę, a Maciej Maleńczuk napisał hymn dla Cracovii. Jak widać, nie tylko na świecie słynni muzycy, jak np. Rod Stewart czy Sting, nie boją się przyznawać do miłości do barw klubowych.