• Informacje na temat:

  tabloid opisał

Artykuły na temat: tabloid opisał
 • Patrycja Pająk oburzona: Nie udzielałam wywiadu tabloidowi!

  ..."Super Express" opisał "dramat" zmagającej się z chorobą Patrycji Pająk, powołując się na jej słowa. Modelka twierdzi jednak, że z żadnym dziennikarzem nie rozmawiała!

 • Tabloid skandalicznie o zmarłym

  Brytyjska bulwarówka "Daily Mail" może mieć kłopoty. Czytelnikom nie spodobał się sposób opisania w gazecie śmierci Stephena Gately'ego z Boyzone.

 • Dawid Ozdoba, były Herbuś, osadzony w egipskim więzieniu! Tabloid zdradza kulisy sprawy!

  ..." - relacjonuje były Herbuś w rozmowie z tabloidem. Celebryta, tuż po zakończeniu całej akcji, postanowił opisać ją na swoim Facebooku. "(...) Zamknęliśmy się i zgasiliśmy światło. Krzyczeli allach(...) recepcji. Tam czekała na niego policja, która - jak sam przekonywał w rozmowie z tabloidem - miała dla niego do podpisania dokument sporządzony po arabsku. Gdy były Herbuś odmówił złożenia podpisu...

 • Lisowie wygrali z tabloidem

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów za naruszanie ich dóbr osobistych - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Obniżył jednak z 250 do 120 tys. zł kwotę zadośćuczynienia dla powodów od "SE"; ograniczył też zakres i zasięg przeprosin.

 • Rafał Trzaskowski dał potrzebującej kobiecie 20 gr. Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki!

  Rafał Trzaskowski (45 l.) ostatnio się nie popisał. Tabloid opublikował jego zdjęcie, gdy wręcza potrzebującej kobiecie jałmużnę w wysokości… 20 groszy! „Tyle to nikt nie daje” – opowiada staruszka.

 • Hanna Lis przegrała z tabloidem

  Hanna Lis ma przeprosić wydawcę i redaktora naczelnego "Super Expressu" za naruszenie ich dóbr osobistych oraz wpłacić 50 tys. zł na cel społeczny - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Jarosław Kret wyznaje: "Nie mogę otrząsnąć się z tej bolszewii"

  Jarosław Kret (52 l.) nie może pogodzić się z tym, że już więcej nie zapowie pogody na antenie TVP. W wywiadzie dla jednego z tabloidów opowiedział o swojej obecnej sytuacji. W dramatycznych słowach opisał, jak się teraz czuje i co zamierza zrobić.

 • Tallulah Willis na odwyku

  Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, 20-letnia Tallulah, zgłosiła się na odwyk dla alkoholików i narkomanów - informuje tabloid "Star".

 • Michał Piróg straszy! Kończy pisać dwie kolejne książki!

  Michał Piróg (38 l.) twierdzi, że obydwie publikacje mocno zaskoczą jego czytelników. Bardziej niż pierwsza, w której opisał swój romans ze znanym gwiazdorem?

 • Gitarzysta U2 w sądzie

  The Edge, gitarzysta U2, pozwał do sądu irlandzki tabloid, który ujawnił szczegóły choroby członka rodziny muzyka. To właśnie problemy zdrowotne krewnego artysty spowodowały opóźnienie trasy "Vertigo".

Wideo na temat: tabloid opisał
 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...

 • Sztanga i cash

  Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times". Jego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.