• Informacje na temat:

  tabloid opublikował

Artykuły na temat: tabloid opublikował
 • Tabloid opublikował nagie zdjęcia Moniki Jaruzelskiej!

  ...liczący na jakieś pikantne fotki. Można powiedzieć, że Monika dała im w końcu to, na co liczyli. Dzisiejszy "Super Express" opublikował bowiem okropne zdjęcia nagiej Jaruzelskiej opalającej się(...) opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego.  Trochę skromności - obywatelko Jaruzelska - pouczyli ją panowie" - przypomina historię sprzed lat tabloid. Trzeba przyznać, że to dość przerażające, że Monika nie...

 • Czesław Mozil o incydencie w Liverpoolu

  Czesław Mozil trafił pod ostrzał tabloidów i prawicowych mediów po incydencie na jego solowym koncercie w Liverpoolu. Muzyk w wulgarnych słowach wyprosił jedną z uczestniczek, która przeszkadzała innym widzom.

 • Tabloid opublikował zdjęcie Bogusława Kaczyńskiego z żoną. Zaskoczenie?

  ...udało. Dla sztuki porzuciłem życie prywatne. Bo sztuka jest zazdrosna" - wyznał tabloidowi w 2008 roku. Później nigdy więcej nie wracał już do tematu, "sprawy uczuciowe odsuwając od siebie". W ostatnich...

 • Yao Beina nie żyje. Miała 33 lata

  W wieku 33 lat na raka zmarła chińska wokalistka Yao Beina. Po jej śmierci wybuchł skandal, gdy zrobiono jej zdjęcia w kostnicy. Ostatecznie media nie opublikowały tych fotografii.

 • Generał Czesław Kiszczak nie żyje. Tabloid opublikował jego "ostatnie" zdjęcie!

  ...5 listopada niespodziewanie zmarł Czesław Kiszczak. Jeden z tabloidów zdecydował się na opublikowanie jego zdjęcia zrobionego na łożu śmierci.

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Janusz Korwin-Mikke: Tabloid opublikował fotki z jego podróży poślubnej z Dominiką

  ...​„Super Express” opublikował zdjęcia z podróży poślubnej Janusza Korwin-Mikkego (73 l.) i jego młodziutkiej żony Dominiki (29 l.). Świeżo upieczeni małżonkowie wyglądają na szczęśliwych. Wiele wskazuje na to, że w Chinach towarzyszy im córka polityka.

 • Prokurator odmówił ścigania Cosby'ego

  Prokurator okręgowy w Los Angeles odmówił we wtorek, 16 grudnia, wszczęcia postępowania przeciwko znanemu aktorowi komediowemu Billowi Cosby'emu w związku z zarzutem molestowania seksualnego nieletniej w 1974 roku.

 • Beata Kozidrak: Tabloid opublikował sensacyjne zdjęcia jej męża z inną kobietą!

  Kozidrak faktycznie złożyła w sądzie wniosek o rozwód. Gazety do dziś nie ustają w spekulacjach, co było przyczyną jej decyzji. Co ciekawe, "Fakt" opublikował właśnie zdjęcia Andrzeja Pietrasa, na których widać, jak nie szczędzi czułości tajemniczej brunetce! Tabloid spekuluje, że być może to ona była powodem  kryzysu małżonków. Niewykluczone jednak, że Pietras poznał kobietę dopiero...

 • Eddie Redmayne zmienia płeć

  Świeżo upieczony laureat Oscara Eddie Redmayne schudł 7 kilogramów do roli w nowym filmie "Danish Girl". Aktor wcieli się w nim w postać duńskiego artysty Einara Wegenera - pierwszej osoby, która przeszła operację zmiany płci.

Zdjęcia na temat: tabloid opublikował
Wideo na temat: tabloid opublikował
 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...