• Informacje na temat:

  tabloid sugeruje

Artykuły na temat: tabloid sugeruje
 • Beata Kozidrak chciała się zabić?! Tak sugeruje tabloid

  Beata Kozidrak (56 l.) teraz wygląda na szczęśliwą i pełną życia, ale jeszcze niedawno było inaczej. Wokalistka z trudem przyjęła swoje rozstanie z Andrzejem Pietrasem. Jej znajoma zdradza w tabloidzie, że nawet… miała myśli samobójcze!

 • Kożuchowska: Tabloid kłamie!

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska (37 lat) twierdzi, że opublikowany 12 marca w "Super Expressie" artykuł pt. "Pierwsi byliśmy w domu Kożuchowskiej" jest kompletną fikcją i zawarto tam informacje wyssane z palca.

 • Kasia Tusk nie dostanie pieniędzy od tabloidu!

  Jakiś czas temu córka Donalda Tuska poczuła się urażona jednym z artykułów, który zamieścił tabloid. Chodziło przede wszystkim o dwuznaczny tytuł: "Dramat Kasi Tusk. Nazwali ją dziwką. A Tusk(...) tytuł sugeruje, jakoby ojciec był wdzięczny za to, że ją obrażają. Sprawami Kasi zajął się sam Roman Giertych, który niedawno wywalczył 300 tysięcy dla rodziny Anny Przybylskiej od jednego z portali...

 • Fraszyńska pozwała tabloid

  Jolanta Fraszyńska pozwała jedno z kolorowych pism za podanie niezgodnej z prawdą informacji, jakoby była w ciąży.

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Edyta Górniak spotyka się z facetem Sablewskiej?!

  Kukulskiej. Tabloidy zaczęły drążyć temat i okazało się, że w grę mogła wchodzić nawet zdrada ukochanego Sablewskiej. W tym kontekście pojawiło się nawet nazwisko pewnej młodej polskiej aktorki. Teraz okazuje się, że być może za rozstaniem pary stoi ktoś zupełnie inny! Tak przynajmniej sugeruje "Super Expres"! "Tajemnicze spotkanie, długie rozmowy i szczere uśmiechy. Edyta Górniak  spotkała się...

 • Kate Winslet wygrała z tabloidem

  25 tysięcy funtów - tyle brytyjski tabloid "Daily Mail" musi zapłacić Kate Winslet za "obraźliwy" artykuł, który ukazał się w styczniu na łamach brukowca.

 • Przyczyna śmierci Agnieszki Kotulanki. Najnowsze doniesienia tabloidu

  Agnieszka Kotulanka (†61 l.) zmarła niespodziewanie 20 lutego. Rzekomą przyczynę jej śmierci ujawnia jeden z tabloidów. Podobno aktorka czuła się źle od samego rana, ale składała to na karb pogody. Zapewne nie sądziła, że sprawa może być znacznie bardziej poważna.

 • Piosenkarka Cheryl Cole jest w ciąży?

  Brytyjskie tabloidy na tropie kolejnego gwiazdorskiego macierzyństwa.

 • Szokujące! Tabloid ujawnia wyniki sekcji zwłok Violetty Villas! "To było przerażające"

  Violetta Villas (†73 l.) zmarła 5 grudnia 2011 roku w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Opiekę nad nią sprawowała Elżbieta B., która mogła przyczynić się do śmierci artystki. Wkrótce rusza proces, a przyjaciółka gwiazdy ujawnia przerażające szczegóły sekcji zwłok.

 • Angelina Jolie: Żadnej separacji!

  Rzecznicy Angeliny Jolie (31 l.) i Brada Pitta (43 l.) zaatakowali tabloidy, które sugerowały, że najsłynniejsza para Hollywood jest o krok od separacji.

Wideo na temat: tabloid sugeruje
 • Oto prawda na temat relacji Kożuchowskiej i Ostaszewskiej!

  Jakiś czas temu można było przeczytać w mediach, że wieloletnia przyjaźń aktorek została wystawiona na próbę. Jeden z tabloidów sugerował, że Ostaszewska właśnie przez Kożuchowską zrezygnowała z pracy na planie „Drugiej szansy”. Od razu pojawiły się spekulacje, że wzajemne relacje aktorek znacznie się oziębiły. Jak się okazuje, pogłoski te chyba niewiele miały wspólnego z prawdą. Na festiwalu