• Informacje na temat:

  tabloidy piszą

Artykuły na temat: tabloidy piszą
 • Piotr Kraśko i Dobrosz-Oracz piszą książkę o Kaczyńskim! Chcą się zemścić za zwolnienie?

  Jak donosi "Super Express", wyrzuceni z TVP dziennikarze przygotowują się do napisania książki o "fenomenie PiS". Już wiadomo, że publikacja może narobić sporo zamieszania!

 • Czyta plotki o swojej wnuczce

  Lily Allen zżyma się na tabloidy po tym, jak zdała sobie sprawę, że jej dziadek wierzy we wszystko, co o niej piszą.

 • Kate i William podjęli terapię małżeńską? Media huczą od plotek

  Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) podczas pierwszej wizyty w Polsce "zachowają wszelkie pozory" - piszą brytyjskie media. Każdy ich gest w Warszawie i Gdańsku będzie bacznie obserwowany. Ustalone miejsca spotkań, określony co do minuty czas spędzony z prezydentem Andrzejem Dudą (46 l.). Para - według informacji brytyjskich tabloidów - jest w trakcie terapii małżeńskiej.

 • Doda krytykuje zamieszanie wokół "kwestii majtek", zapowiada nową płytę jeszcze w tym roku i podkreśla, że wbrew temu, co piszą tabloidy, nie myśli o dziecku.

 • Kayah o plotkach na swój temat: Jestem na tyle mądra, by tego nie śledzić

  Tabloidy w ostatnim czasie rozpisują się na temat bliskiej relacji Kayah (49 l.) i męża Kasi Figury, Kaia Schoenhalsa (51 l.). Jak artystka reaguje na tego typu doniesienia?

 • Doda wciąż mężatką

  Wczoraj (22 listopada) było o nowym samochodzie, dziś tabloidy piszą o rozwodzie piosenkarki, który ostatecznie nie doszedł do skutku.

 • "Singielka": Dominika Gwit potwierdziła zaręczyny!

  Wczoraj tabloidy i portale plotkarskie obiegła wiadomość o zaręczynach Dominiki i jej chłopaka Wojtka Dunaszewskiego. Sama zainteresowana milczała, ale niezbyt długo. Wieczorem ogłosiła, że już niebawem zostanie żoną!

 • Kabrioletem po rozwód

  O czym piszą dziś (22 listopada) krajowe bulwarówki? Oczywiście o rozwodzie Dody. I jej nowym samochodzie...

 • Donald Tusk ujawnił szokujące sms-y do córki!

  Tabloidy wyśledziły, że Kasia Tusk (27 l.) porusza się po mieście w towarzystwie funkcjonariuszy BOR-u. Premier zaprzeczył temu na konferencji prasowej. Przyznał jednak, że jego rodzina jest w poważnym niebezpieczeństwie.

 • Zakaz rozmowy z tabloidami

  Coraz więcej znanych aktorów, piosenkarzy i ludzi estrady zatrudniając asystentów, współpracowników i menadżerów żąda, żeby podpisali zobowiązanie, iż nie będą udzielać żadnych informacji na ich temat: nie będą niczego potwierdzać, dementować, informować ani w ogóle rozmawiać oficjalnie lub nieoficjalnie.

Wideo na temat: tabloidy piszą
 • Kayah: Nie czytam plotek na swój temat

  Tabloidy w ostatnim czasie rozpisują się na temat bliskiej relacji Kayah i męża Kasi Figury Kaia Schoenhalsa. Jak artystka reaguje na tego typu doniesienia? "Jestem na tyle mądra, by tego nie śledzić" - mówi Interii. "Mam to szczęście, że coraz mniej o mnie piszą, bo ja nie chodzę na bankiety, nie stoję na ściankach, nie daję dowodów, powodów. Ale oczywiście zawsze można coś o mnie wymyślić

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

 • Joanna Krupa o relacjach z Romainem. "Życzę mu wspaniałego życia"

  Joanna Krupa do tej pory publicznie raczej nie zabierała głosu w sprawie swojego rozstania z mężem. Co prawda potwierdziła rozwód, ale nie zdradzała szczegółów. W najnowszym wywiadzie powiedziała coś więcej. - Jestem szczęśliwa, jesteśmy przyjaciółmi - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". - Wszystko, co tabloidy piszą jest złe - dodała. - Trzeba być złym człowiekiem, żeby komuś innemu źle życzyć

 • Arirang

  "Arirang" Kim Ki-duka, koreańskiego mistrza kina metafizycznego, nagrodzony Un Certain Regard Award na tegorocznym festiwalu w Cannes, to - jak piszą krytycy - piękna i frustrująca, do bólu szczera, filmowa psychoterapia. Po wypadku na planie poprzedniego filmu Sen Kim Ki-duk spędza dwa lata na dobrowolnym wygnaniu, w nieogrzewanej chacie na koreańskiej prowincji. Żyje jak pustelnik, bez bieżącej wody i ogrzewania, pośród walających się pamiątek po dawnych sukcesach. W dialogu ze sobą z...

Dyskusje na temat: tabloidy piszą