• Informacje na temat:

  tadeusz bros

Artykuły na temat: tadeusz bros
 • Słynny prezenter zbankrutował

  Tadeusz Broś, który przez wiele lat był gospodarzem niedzielnego programu dla dzieci "Teleranek", właśnie ogłosił bankructwo. Po odejściu z Telewizji Polskiej Broś zarabiał na życie jako taksówkarz.

 • Kto śpiewał u "Pana Teleranka"?

  Ikona telewizji przełomu lat 80. i 90. Tadeusz Broś, zwany Panem Telerankiem, w wywiadzie-rzece dla Anity Czupryn i Pawła Brzozowskiego opowiada o latach spędzonych w TVP.

 • "Władca pierścieni": Rekord w Polsce!

  W firmie Warner Bros. zakończono podliczanie wyników, jakie w pierwszy weekend w Polsce osiągnął film Petera Jacksona "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" . Już wiadomo, że padł rekord otwarcia - liczba widzów przekroczyła 500 tysięcy!

 • "Dwie Wieże": Świetne otwarcie!

  Film Petera Jacksona "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , który wszedł na ekrany polskich kin w piątek, 31 stycznia, zobaczyło w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania 464 944 widzów widzów! Jak poinformowali INTERIA.PL przedstawciele dystrybutora, firmy Warner Bros. Poland, to drugie co do wielkości otwarcie filmu w Polsce.

 • "Harry Potter": Rekord również w Polsce!

  Film "Harry Potter i kamień filozoficzny" w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania w Polsce zobaczyła rekordowa liczba 355 tysięcy 955 widzów! Jest to największe "otwarcie" filmu zagranicznego w naszym kraju. O wynikach oglądalności poinformowała firma Warner Bros. Poland, polski dystrybutor przebojowego obrazu Chrisa Columbusa.

 • Rok 2001 w polskich kinach

  W roku 2001 polskie kina odwiedziło około 23 mln osób, o 25 procent więcej niż w roku ubiegłym. Ponad 40 procent z nich obejrzało filmy rodzime. Jak donosi Rzeczpospolita , choć tegoroczne wyniki są nie najgorsze, nie napawają optymizmem. Specjalnie dla serwisu filmowego INTERIA.PL 2001 rok w polskich kinach podsumował Andrzej Kucharczyk, szef firmy Apropos Info, zajmującej się zbieraniem i opracowywaniem danych od dystrybutorów i kiniarzy w całej Polsce, dotyczących wpływów i frekwencji.

 • Kino: Polacy uciekają w bajki

  "12 milionów 900 tysięcy widzów w kinach i dwa wielkie przeboje Władca pierścieni: Drużyna pierścienia oraz Harry Potter i kamień filozoficzny , tak najkrócej można podsumować wyniki mijającego półrocza w polskich kinach" - pisze Rzeczpospolita . Według raportów Polacy chodzą tylko na filmy najgłośniejsze, uciekają w bajki i czary.

 • Kino przyszłości: 3D or not 3D?

  Porównanie dwóch najważniejszych filmów 2010 roku: "Avatara" Jamesa Camerona oraz "Incepcji" Christophera Nolana, to porównanie dwóch strategii rozwoju współczesnego kina. Podstawowe pytanie brzmi: 3D or not 3D? Ale w minionym roku emocjonowaliśmy się też innymi filmowymi wydarzeniami.