• Informacje na temat:

  tadeusz czarny

Artykuły na temat: tadeusz czarny
 • "Nie żyje Tadeusz Sznuk. Był prowadzącym programu TVP" - obrzydliwy "fake news" krąży po sieci

  Tadeusz Sznuk (74 l.) nie żyje? Informacja o takiej treści obiegła media społecznościowe. Okazuje się, że był to obrzydliwy żart i kolejny tego typu „fake news”.

 • Zmarł operator Jan Laskowski

  Jan Laskowski, wybitny autor zdjęć filmowych, który współpracował z reżyserami tej rangi, co Jerzy Kawalerowicz, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern czy Jerzy Skolimowski, zmarł 8 grudnia w Warszawie. Miał 86 lat.

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska znów zagra czarny charakter?

  ...mądrzy, wiem o tym - wyczuwają fałsz. Rola w "Barwach szczęścia" to twoje kolejne spotkanie z producentem Tadeuszem Lampką. Przed laty grałaś w jego innym serialu - "M jak miłość". - Życie zatacza koło. Pod skrzydłami pana Tadeusza wkroczyłam na drogę zawodową, a teraz znowu się spotykamy. Nabrałam doświadczenia. Rozumiem więcej niż kiedyś, więcej mogę. Bardzo cenię go za to, że ma intuicję...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • "Barwy szczęścia": Ojciec księdza

  Scenarzyści świętującego w tym roku 10-lecie serialu szykują niespodziankę. W obsadzie pojawił się Przemysław Bluszcz, który często wciela się w czarny charakter. Czy znowu zagra "tego złego"?

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Nawrócenie diablicy

  Anita (Julia Pietrucha) to czarny charakter. Knuje, jątrzy i wszystkimi pomiata. Do czasu, kiedy nie trafi na silniejszego od siebie. Za kratkami stanie się bezbronną istotką, a jej życie zmieni się w prawdziwy koszmar...

 • "Pan Wołodyjowski": Azja na palu, biust Ireny Karel i ciężarówka

  Polacy szturmowali kasy kin, by ujrzeć wbijanego na pal Azję, biust Ireny Karel i ciężarówkę!

 • "Karino": Zmarł operator Jan Laskowski

  Jan Laskowski, wybitny autor zdjęć filmowych, który współpracował z reżyserami tej rangi, co Jerzy Kawalerowicz, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern czy Jerzy Skolimowski, zmarł 8 grudnia w Warszawie. Miał 86 lat.

 • Tadeusz Nalepa, legendarny polski bluesman, któremu niedawno poświęcony był jeden z koncertów na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, w swym repertuarze nigdy nie miał standardów bluesowych. Jest to rzecz dość nietypowa, ale muzyk ma na ten temat swoją własną teorię.

Zdjęcia na temat: tadeusz czarny
Dyskusje na temat: tadeusz czarny