• Informacje na temat:

  tadeusz janczar krzysztof janczar

Artykuły na temat: tadeusz janczar krzysztof janczar
 • Pora na juniora

  Nie bez kozery "Klan" nazywany jest sagą rodzinną. Do obsady dołączył właśnie Krzysztof Artur Janczar, syn Krzysztofa Janczara, odtwórcy roli Bolka Kazunia. Sprawdź, kogo zagra!

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Marzy mu się romans

  Krzysztof Janczar debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • "Klan": Paweł i Wiga wreszcie zostaną małżeństwem!

  ...! - stwierdzi Woźniacki, nie wiedząc, że dzień wcześniej świadek Pawła, Tadeusz (Andrzej Strzelecki), złamał nogę. - Prawo serii... Limit nieszczęść wyczerpany - zażartuje Lubicz. Tymczasem okaże się, że Rafał nie może kierować autem nowożeńców, bo Bolek (Krzysztof Janczar) uparł się, iż to on zasiądzie za kierownicą eleganckiej limuzyny. I nie będzie to jedyna niespodzianka, jaką Kazuń przygotuje...

 • Kultowy "Dom" na antenie Kino Polska

  W jesiennej ramówce kanał Kino Polska stawia na polskie seriale , oglądane przez kilka pokoleń widzów. W listopadzie stacja pokaże najdłużej realizowaną (od 1980 do 2000 roku) polską produkcję - "Dom".

 • "Klan": Wiga i Paweł na nowej drodze życia!

  ...odbyć się ma wesele, doszło do poważnej awarii instalacji elektrycznej i wysiadł prąd. - Nie zostawimy Pawła bez przyjęcia weselnego - stwierdzi Bolek (Krzysztof Janczar). - Przenosimy wesele do nas(...) włoskiej restauracji, na którą w ramach wieczoru kawalerskiego Paweł zaprosi Tadeusza (Andrzej Strzelecki) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk), Lubicz zaproponuje przyjacielowi i szwagrowi, by wpadli do...

 • "Jutro premiera": W tym filmie grały same tuzy

  Krafftówna, Bardini, Holoubek, Dziewoński... To właśnie dzięki aktorom ta komedia satyryczna przedstawiająca w krzywym zwierciadle kulisy teatru - kaprysy, obyczaje ludzi sceny widziane oczyma młodego dramaturga chcącego wystawić sztukę - stała się dokumentem epoki.

 • "Dom": Portret narodowy

  ...produkcji "Domu". Ale mowa pożegnalna, którą wygłosił doktor Kazanowicz (Tadeusz Janczar) na jego serialowym pogrzebie, przeszła do historii polskiej produkcji telewizyjnej. Trudne momenty Okazuje się(...) szybko znalazł uznanie w oczach reżysera, ale... odmówił przyjęcia roli, tłumacząc się innymi planami artystycznymi. Zaproponował Łomnickiemu, by zastąpił go młodszy kolega - Krzysztof Pieczyński...

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

Zdjęcia na temat: tadeusz janczar krzysztof janczar
Dyskusje na temat: tadeusz janczar krzysztof janczar